Wpis z mikrobloga

@Munchhausen: Ten koleś zawsze mi brzmi jak Dark Archon z arhn.eu. W sensie ten, który zapowiada. IMO Czeski > Pueblos. Pueblos miał tylko dobry pierwszy start.

Ale to na zawsze moja ulubiona bitwa. Co zrobił Filipek około 8. minuty to jest ogień. Obejrzyj chociaż od tego momentu, ale polecam całość. I te bity <3
DywanTv - @Munchhausen: Ten koleś zawsze mi brzmi jak Dark Archon z arhn.eu. W sensie...
  • Odpowiedz
@majas: Interesuje się tym od kilku dni ( ͡º ͜ʖ͡º) Znam Filipka, Edzia, Babinciego, Kapiego i Oseta (osta?). Zapodaj najlepsze bitwy, jeśli łaska.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Czeski - Filipek na Microphone masters. Wszystkie bitwy Edzio - Filipek.
Bitwa o Pitos - Oset vs. Eskobar no i ogólnie wszystkie pitosy.
Obecnie ze starej szkoły to na scenie można zobaczyć Flinta, Bośniaka i Eskobara raz na ruski rok.
Jak chcesz poszukać starą szkołę to lecisz: Tetris, Muflon, Flint, Bośniak, Enson, Solar, Eskobar, TrzySześć, ś.p. Ymcyk itp..
  • Odpowiedz
@JahMuffin: Sam nie wiem, ale słucham Te-trisa vs Duże Pe i jaka kultura. Zero przekleństw jak na razie. Ale osobiście podobają mi się te agresywniejsze walki. Filipek vs Oset czy Filipek vs Tomb ( ͡º ͜ʖ͡º) Lubię jak iskrzy.
  • Odpowiedz