Wpis z mikrobloga

@steemm: cóż, da stop promocji pedalstwa za moje pieniądze (tęcze i wszystkie inne działania rządowe),

zniesie #!$%@? regulacje, będę mógł kupić normalnie żarówkę 80 W (żarową normalną) jak tak mi się podoba lub odkuracz.

Co ważniejsze, produkując takie rzeczy będę miał parę bzdur z głowy.

Nie będzie zalewu islamistów u nas.
da stop promocji pedalstwa za moje pieniądze


@rfree: xDDDDD

zniesie #!$%@? regulacje, będę mógł kupić normalnie żarówkę 80 W (żarową normalną) jak tak mi się podoba lub odkuracz.

aha bo polska ma takie nadwyżki w produkcji energii że trzeba zacząć u nas sprzedawać jeszcze mocniejsze sprzęty ( )

Co ważniejsze, produkując takie rzeczy będę miał parę bzdur z głowy.


@rfree: i te rzeczy będziesz sprzedawał
@steemm: nie "xDDD", tylko będzie koniec z całym tym transgównem od libtardów. Chyba że jakiś biedroń czy inny @artpop chce sam z własnej kieszeni budować tęczę to proszę bardzo.

aha bo polska ma takie nadwyżki w produkcji energii


Nic nie rozumiesz, tylko piszesz znowu o centralnym planowaniu. Niech dadzą odpowiednie ceny prądu, jak chcę mieć np 100 W to jest to moja sprawa a nie #!$%@? urzędnika jakiegoś ciula z biurowca
innym pańswom na świecie, każdemu które zapłaci.


@rfree: to dlaczego teraz największy eksport mamy do UE i reszta to groszowe sprawy? Otwieraj firmę i pchaj towar do tych innych państw. Odkryłeś żyłę złota a nacjololo wyprało ci mózg że aż mi ciebie szkoda. 100w żarówka mało ma wspólnego ze świeceniem i dobrze że promuje się teraz ledy i energooszczędne rozwiązania w których sprawność świecenia jest znacznie wyższa.
@steemm: Akurat pracuję dla HK i Australii (ale nie towary niestety).

Natomiast, te państwa co teraz od nas kupują to robią to charytatywnie, czy bo im się to opłaca?

Jeżeli bo im się opłaca, to będą chcieli to utrzymać. Po rozpadzie EU utrzymają kontakty tam gdzie to im się opłaca, nie potrzeba do tego EU, no #!$%@? mać ogarnijcie się w końcu do #!$%@? jeża, co wy wszyscy z tym "EU
Chiny nie są w UE, a nie przeszkadza im to w eksportowaniu towarów.


@EL_ToroRoso: bo się dogadali na zniesienie ceł, na polske nikt #!$%@? nie da jak wyjdzie z ue.

no #!$%@? mać ogarnijcie się w końcu do #!$%@? jeża, co wy wszyscy z tym


@rfree: a słyszałeś o czymś takim jak europejski obszar gospodarczy?

Na mocy umowy z Porto obywatele wszystkich państw należących do EOG mogą się swobodnie przemieszczać,
no #!$%@? mać ogarnijcie się w końcu do #!$%@? jeża, co wy wszyscy z tym

@rfree: a słyszałeś o czymś takim jak europejski obszar gospodarczy?


@steemm: No właśnie #!$%@? mówimy od rana: można być w obszarze gospodarczym, bez pakowania się w w wszystkie chore EU pomysły które EU zaczeła #!$%@?ć szczególnie w ostatniej dekadzie a już apogeum to ich odjebka z islamskimi "uchodźcami".
rfree - > no #!$%@? mać ogarnijcie się w końcu do #!$%@? jeża, co wy wszyscy z tym

...

źródło: comment_P6kMexKUwzLSirmNRbO9vqVjAvO7XTot.jpg

Pobierz
cóż, da stop promocji pedalstwa za moje pieniądze (tęcze i wszystkie inne działania rządowe),

zniesie #!$%@? regulacje, będę mógł kupić normalnie żarówkę 80 W (żarową normalną) jak tak mi się podoba lub odkuracz.

Co ważniejsze, produkując takie rzeczy będę miał parę bzdur z głowy.

Nie będzie zalewu islamistów u nas.


@rfree: co ja właśnie przeczytałam xD ile masz lat? 12? xD