Wpis z mikrobloga

@ziolo86: Całkiem przyjemny- generalnie są chętni, ich kobiety to dziwki, a mężczyźni- nie licząc jakiś okręgów przemysłowych to parówy- też się chętnie parzą, ale bardziej polecam te ciapate Induski- trudniej wyrwać, ładniejsze, i jakby bardziej normalne dziewczyny, nie takie #!$%@?łe jak Angielki
@Perfidny: o tak, putaway i decant. Od kiedy robisz? Ja skończyłem w listopadzie, bo znalazłem coś lepszego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie nie było tam źle tak szczerze mówiąc.
@Perfidny: Na nocnej kilka lasek pracowało tylko, tak to było najpierw 9-17, później zmienili na 8-16 a na koniec wprowadzili dwie zmiany 7-15, 15-23 ale robiłem na tej porannej. Było bez tragedii, całkiem nieźle jak na "gunworobote", ale w sumie teraz mi lepiej xd.
@Perfidny: Trafiłem do korpo do działu finansów (The Hut Group) w Northwich xd ale jeszcze pewnie max z rok i wracam do Polszy, bo mi się trochę nudzi, mimo że kraj spoko ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale i tak Bentleya całkiem nieźle wspominam, atmosfera była git mimo sporej ilości Polaków, nie było januszostwa czy sebiksów za bardzo.
@Perfidny: Młody? On chyba śpiewał? Jeśli to ten i co go wywalili bo miał grype żołądkową i się zwolnił do domu, po czym kierowniczka (Marta) powiedziała, że już nie ma po co wracać, to tak xddd Nie wiem czy o tego ci chodzi.
@Perfidny: To musiał "wrócić" jeśli to ten sam Młody xd, ale to już mogłobyć po tym, jak odszedłem. W sumie to zadzwoniłem rano, powiedziałem, że nie idę, babka #!$%@? czemu tak późno daje znać, ale już #!$%@? było.
Ale kurde reszty nie pamiętam już tam. Pare dziewczyn pamiętam, ale z imionami już gorzej. Ogólnie i tak całkiem niezła ekipa, mimo że rotacja jest duża w cholerę.