Wpis z mikrobloga

Łapcie, może komuś sie przyda, parę decków, którymi gram na ladderze (na wild - tylko freeze mag, bardzo mocny, reszta standard) oprócz tego standardowy nzoth paladin na zmianę z reno palem (w liście) jako control
Pirate warrior i zoo, już nie dodawałem tu, bo bez sensu oraz lista z hearthpwn, ale to takie moje personalne faworyty (klasy), którymi lubię grać, lekko pozmieniane (różniące się 1-3 kartami od decków z 'netu') wszystko przetestowane i wchodzącę na niskie ranki - legedna w poprzednim sezonie, w tym 6 rank jak narazie.
#hearthstone
Pobierz z0nic - Łapcie, może komuś sie przyda, parę decków, którymi gram na ladderze (na wild...
źródło: comment_DspAnJ2aHYjg4bgR49ehouAtWRnwCh0o.jpg
  • 5
@Cappuccinos: zoo to typ decku, w którym jest dużo tanich stronników i strategia polega na kontroli stołu w początkowej fazie gry, żeby wykończyć przeciwnika w odpowiednim momencie
@Arhol: zależy, grałem też carrionem i dobry na obronę przeciw aggro (5hp) o ile dojdzie odpowiednio wcześnie, ale ta panterka ma stealtha za 3 many i 4 ataku. Bez Różnicy imo, obie karty raz działają, raz nie. zależy przeciwko czemu gramy. Tak samo wywaliłem żaby z Loe, ten midrange turniejowy, w ogóle się na ladder nie nadawał.