Wpis z mikrobloga

@nyganyga: rusz tyłek, zielonko i usuń konto. ja mam uszkodzone stawy, zwłaszcza lewy, bo biegałem przełaje i robiłem 40 przysiadów ze sztangą na plecach, więc wybacz, że dziś nie będę trenować.
  • Odpowiedz
@jormungand87: jak byłem gówniarzem, to jechaliśmy na snowboard o 6 rano, wtedy jeszcze chyba nie miałem porządnych spodni, jakie mam dziś, membrany, nie membrany. ale chodzi mi o to, że kończyliśmy jazdę o zmroku, bo ten stok nie był oświetlony. i jeszcze mogę Ci wymienić z 10 innych przyczyn, dlaczego nie mogę iść sobie pobiegać. poszedłem do lekarza ortopedy, na rtg nic nie zobaczył i skierował mnie na rehabilitację, po której
  • Odpowiedz
@Szpilka usuń konto, bo jak masz uszkodzone stawy to już świadczy o twojej inteligencji robiąc przysiady prawdopodobnie źle technicznie bądź tez za dużym obciążeniem. BRAWO TY @Szpilka ! panie @jormungand87 za to siedzenie przed kompem i nic nie robienie mając garba w wieku 28 lat których tez takich spotkałem, bądź tez osoba w wieku 18 ledwo chodząca przez nadwage to tez zdrowie !
  • Odpowiedz
@Szpilka snowboard od dawien dawna wiadome tak samo jak Narty są to jedne z bardziej korupcjogennych sportów, wiesz jest wiele ćw które wykonywał był przed i po przysiadach, bądź tez snowboard tzw statyczne i rozciągające. wydłużyło by Ci to miesiąc oraz wzmocniło staw
  • Odpowiedz
@Szpilka po pierwsze może nie za duzo bo ilość powtórzeń nie miała do tego zadnego wpływu, powinieneś zaczac od przysiadów bez sztangi, zatrzymując sie w dolnej czesci przysiadu, pozniej zaczac z samym gryfem. Powinnienes dostosowac ciężar do swoich stawów ktore prawdopodobnie w tamtym momencie nie byly wzmocnione :)
  • Odpowiedz
@nyganyga: zrozum, że ja w kilka godzin przeniosłem przez nasyp kolejowy 2 tony drewna. to było głupie, ale nie byłem w stanie patrzeć, jak tata przerzuca klocki, wrzucił jednego na tory, to go usunąłem, a ja sam się nie popisałem. tzn. popisałem się chcąc przenieść przez nasyp jesiona, czy co to było. masz wśród siłaczy konkurencję, stawianie belki do pionu. udało mi się postawić tego jesiona, tylko nie mam miarki w
  • Odpowiedz