Wpis z mikrobloga

@lesio_knz: @Xanthia: @innuendoPL: @zurawinowa: @lobek: a był już może pomysł zwiększenia siły zakopów? Zwykle słabej jakości znaleziska oprócz dużej ilości wykopów dostają też sporo zakopów. Często widać to na wykopalisku, jak jakiś "spam" ostrzy sobie zęby na główną, to ma w nawiasie kilkadziesiąt zakopów. Jakby zakopy miały większą siłę, mogłyby taki spam zatrzymać. Merytoryczne znaleziska może mają stosunkowo mało wykopów, ale też
  • Odpowiedz
@Endis: Podejrzewam, że to nie przejdzie (o, co za nowość :P) ze względu na to, że część użytkowników zakopie za ewidentny spam/duplikat, ale zdaniem społeczności to i tak zasługuje na główną po raz kolejny/reklamę blablablabla...
  • Odpowiedz
@zurawinowa:

Hm, ale tak właściwie co jest złego w reklamie na mikro?


Kompletnie tego nie rozumiem. Sam bardzo lubię "spamować" mikro, tj. dodać na mikro informację, że coś dodałem. W ogóle zastanawiające - skoro w tym wątku wypowiedziało się już kilkanaście osób i wszystkie (chyba?) nie mają nic przeciwko "spamowaniu mikro", to komu to przeszkadza?
  • Odpowiedz
@zurawinowa: To samo mamy teraz. Ale jakby zakopy miały większą siłę to już wykopujący mieliby trudniej przepchnąć ich "bo to zasługuje na główną". Część niskiej jakości znalezisk zostałaby na pewno zatrzymana. Oczywiście części nic nie zatrzyma, ale jakość na głównej mogłaby wzrosnąć.
  • Odpowiedz
@Farquart: Chociażby mi to przeszkadza. Wbijam wieczorem na wykop i mam ustawione by pokazywało 10 wpisów. Nie jest rzadkością, że większość z nich, albo wszystkie to właśnie spam (czy jak wolicie reklama) znalezisk. Zacznę robić screeny jak nie wierzysz. Gdyby ludzi to ciekawiło to by wykopali. Spamowanie na mikro sprawia, że wiele ciekawych wpisów umyka, bo ludzie mają parcie na główną. Ja jestem stanowczo na nie.
  • Odpowiedz
@BQP:

Wbijam wieczorem na wykop i mam ustawione by pokazywało 10 wpisów.


A to jest inna kwestia. Osobiście jako fanboj mikro (tego czytanego z prawego paska) ustawiłbym sobie tam chętnie 20, 30, albo i 50. Szkoda, że 10 to max.

@maciejkiner: nie dałoby się tego jakoś zwiększyć dla zainteresowanych? :)
  • Odpowiedz
@BQP: Na to jest prosty sposób. Wymyślić jakiś tag np. #mikroreklama i wymusić na dodających na mikro swoje linki podczepianie go. Ci co nie chcą dodają do czarnej listy i jest pięknie.
  • Odpowiedz