Wpis z mikrobloga

@parachutes: Wykorzystałem limit szczęścia w tym sezonie, teraz szoruję dno tabeli :/

A tak chciałem wziąć Immobile, bo ma fajne nazwisko, ale stwierdziłem że ten drugi miał asystę, od dawien dawna gra pełne 90 minut w każdym meczu, dużo asystuje. No ja #!$%@? no, wszystko na odwrót :)
@parachutes: Niestety Pearce zupełnie ich nie poukładał. Kadrowo skład jest dość mocny (prócz tego że nie ma napastnika specjalnie). Zamiast coś pokombinować, wystawić kreatywnego McEachrana, to gra dwoma drewnami w środku i Hendersonem, który miał być liderem tej kadry (i był w eliminacjach), ale tutaj sobie nie poradził. Zero produkcji od niego. Coś pokombinować kurde. Ten Dawson to jakiś 23 letni drewniak z drugiej ligi, a jest pewniakiem w kadrze. Clyne
@Vojtazzz: Ja jak do tej pory chyba nieźle biorąc pod uwagę że nie mam pojęcia kogo wstawiam ;) Zrobiłem nawet dwa transfery! Nie wiem o co chodzi. Włosi cisną Izrael. Mam Włoskiego obrońcę i bramkarza. Tych co odpadają trzeba będzie wytransferować jakoś prawda? Słabo bo miałem kilku anglików.
@Vojtazzz: o chłopie, to co piszesz to mało. Ja miałem Gabbiadini'ego. Chciałem zobaczyć na czym polegają te transfery.. wymieniłem go na Insigne bo miał już dużo pkt. I co? Gabbiadini strzelił dwa gole i jeszcze nie wiem czy asysty nie zaliczył :l Nic już nie ruszam..