Wpis z mikrobloga

@ziomekg: @psi-nos: Zwykła korekta jak na razie, nic nie może bez końca drożeć w takim tempie. Kto mądry ten odładował na górce, a teraz odkupuje taniej. Sentyment pozostaje bardzo pozytywny - halving, dobra prasa, perspektywy inflacji na świecie.
@ziomekg: na obecną chwilę jeszcze nie jest moim zdaniem za głęboko
Dość mocne odbicie teraz poszło. Jak spadnie niżej niż aktualne dno, to dopiero zacznę się bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawlo74: Hm, a nie tak dawno bo 1-2 dni temu twierdziłeś, że nie zleci poniżej 4800. Kiedy ktoś tu w końcu zrozumie, że BTC jest nieobliczalny w żaden sposób i zabawa z nim to jak zabawa z granatem.
@pawlo74: ja to rozumiem, tylko nie rozumiem wpisów typu " zalecam ostrożność" ... BTC nie ma reguł giełdy, wykresików, ekonomii - nic. Więc nie rozumiem na jakiej podstawie zalecasz ostrożność ? Parę browców Ci to podpowiedziało ?
czyli czas na zakupy czy jeszcze nie?


@Bonetti: wygląda dobrze kolejne mocne odbicie z poziomu 4k cny, czekamy.

BTC jest nieobliczalny w żaden sposób i zabawa z nim to jak zabawa z granatem


@8Takijeden8: apropos skąd Ty się urwałeś? Kiedyś to był granat teraz to nawet nie można nazwać koktajlem mołotowa.
mówiłem ogólnie o BTC - nie o tym spadku


@8Takijeden8: a ja o Twojej cioci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cumplu kiedyś bitcoin to był granat teraz to inwestycja dla Twojej cioci w kalesonach. To był granat jak #!$%@?ął od $2 do ponad $30 i spowrotem do $2. Teraz bitcoin to popierdółka w tym kontekście a nie granat!