Wpis z mikrobloga

@Abra_Kadabra: @Name_in_progress: @ZieloniutkiOkraglutki: @misthunt3r:

Polactwo....

Kiedy zrozumiecie że tak jak ludzie różnią się kolorem skóry i religią tak samo różnią się kulturą i obyczajami.
Amerykanie mają w zwyczaju szczerzyć się do wszystkich ( o ile nie mają zbyt ciemnej karnacji bo wtedy raczej strzelają ) Azjaci komunikują wyszczerzonym uśmiechem zakłopotanie czy stres, Norwedzy są po prostu mili i uprzejmi, a praktycznie cała
  • Odpowiedz
@Afropolon:

W odpowiedziach wykazaliście się większym ograniczeniem i zaściankowością niż wyszydzani przez was Polacy.

nikt się do mnie nie uśmiechnął przez to dzisiaj _kawunia ze starbaksiunia nie smakowała mi tak jak jarmużowo-bananowe smoothie dzień wcześniej...czyli wybornie.

Amerykanie mają w zwyczaju szczerzyć się do wszystkich ( o ile nie mają zbyt ciemnej karnacji bo wtedy raczej strzelają )


Opowiedz mi o tej zasciankowosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kiedy zrozumiecie że tak jak ludzie różnią się kolorem skóry i religią tak samo różnią się kulturą i obyczajami.

Amerykanie mają w zwyczaju szczerzyć się do wszystkich ( o ile nie mają zbyt ciemnej karnacji bo wtedy raczej strzelają ) Azjaci komunikują wyszczerzonym uśmiechem zakłopotanie czy stres, Norwedzy są po prostu mili i uprzejmi, a praktycznie cała reszta ludzkości obdarowuje uśmiechem tylko tych innych życzliwych


@ZieloniutkiOkraglutki: Czytaj ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
  • 0
@Afropolon ale wylacz juz ten bol dupy :>
W ani jednym miejscu nie wyszydalem nikogo, tak samo jak nie mam wielkiego problemu z tym, ze ludzie sie nie usmiechaja. Ot po prostu zauwazylem, ze wszyscy w Krakowie peda i wszedzie sie spiesza i wygladaja tak samo. Tyle
  • Odpowiedz