Wpis z mikrobloga

za to powinni wywalić ich z turnieju


@dluto: To tylko w Polsce sie oczekuje, że za takie flagi beda karac jak za swastyki albo runy SS w napisie.
W pucharach podobnymi majtaja i jakoś kar nie ma.
@YodaMonster: Nie ma sensu z tym typem rozmawiać już ostatnio twierdził, że Kresy nigdy nie były Polskie, Ukraińcy więcej walczyli z Hitlerem niż Polacy a tak w ogóle więcej Polaków walczyło za Hitlera xd Legia prowokuje i bije biednych Ukraińców, wszyscy w ogóle w Polsce lubią Ukrainę a Ci co jebią po Banderze to "margines" a teraz się wypowiada jako ekspert w sprawach kiboli i euro z takimi kwiatkami jak prowokacja
@AndrusZgc: Widać ma swój świat i swoje kredki którymi go koloruje. Trwające teraz Euro weryfikuje co trzeba, jakoś Polacy powstrzymali szerzenie nienawiści na trybunach ale ukraińska hołota nie umiała... Sporo kibiców potrafi się normalnie bawić, w tym Polacy ale czego się spodziewać po sztucznym narodzie mającym sztucznych bohaterów.
@AndrusZgc: Kolego ja to co pisałem potwierdziłem dowodami których nie byłes w stanie podważyć. Nie moja wina, że nie jestes w stanie ogarnac danych dostepnych nawet na Wikipedii.
Nie przypominam sobie aby pisał, że kresy nie były nigdy polskie.
Nie przypominam sobie abym pisal, że w Polsce lubia Ukriane a ci ktorzy "jebia po Banderze to margines". Ale nie dziwi mnie że kłamiesz. Bronisz kiboli a to jest srodowisko, które kłamie
Trwające teraz Euro weryfikuje co trzeba, jakoś Polacy powstrzymali szerzenie nienawiści na trybunach ale ukraińska hołota nie umiała... Sporo kibiców potrafi się normalnie bawić, w tym Polacy ale czego się spodziewać po sztucznym narodzie mającym sztucznych bohaterów.


@YodaMonster: Polacy gwizdali podczas hymnu a sa glosy, że i potem byyły jakies okrzyki.

Po drguie polscy kibole to najwieksza komrpomitacja mistrzostw jezeli sie weżmie zapowiedzi i oczekiwania. Polacy byli obijani przez Rosjan i
@YodaMonster: Prawda gościu w dupie był gówno wie a każda jego teza jest wręcz masakrowana, polecam zobaczyć jego posty o Polskich sojusznikach Hitlera i wkładzie Ukrów w wojnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo, że Polacy spowodowali kosę z Ukrami xD o tym jak twierdził, że nie ma Polaków ne Kresach mimo podanych statystyk nie wspomnę dobry content. Teraz widzę twierdzi, że ma same prawdziwe fakty a tak
Po drguie polscy kibole to najwieksza komrpomitacja mistrzostw jezeli sie weżmie zapowiedzi i oczekiwania. Polacy byli obijani przez Rosjan i Albanczyków. Anglicy beszczeszcza flage a polscy kibole rozpoczynaja walki miedzy soba i gdy pacyfikuje ich policja placza leżac na glebie. Takie obrazki zobaczył świat.


@szurszur: O co ci tutaj chodzi? Tak szczerze. "Kompromitacja", bo nie było #!$%@?? "Kompromitacja", bo dostali bęcki, zamiast je dawać? Sprawę z flagą przywołujesz, bo twoim zdaniem
@AndrusZgc: Nie masz co mnie kolego kolego pouczać :) notatkę pod nickiem dawno ta osoba uzyskała i wciąż zachowuje się tak jak zawsze. Gość żyje w swoim świecie gdzie Polacy są najgorszym złem świata i chyba powodem jego wszelkich porażek życiowych. Banderowcy cały czas tworzą własną historię w której Ukraina jest starszym krajem niż Polska, czasem co lepsi pojadą że państwo Ukraińskie władało kiedyś całą Europą. W internecie niech sobie głosi
Tak szczerze. "Kompromitacja", bo nie było #!$%@?? "Kompromitacja", bo dostali bęcki, zamiast je dawać?


@microbid: Kompromitacja w kontekscie wczesniejszych zapowiedzi kiboli. Napisałem to z ich punktu widzenia co wyraźnie zaznaczyłem, ale zdaje sie nie zrozumiałęs. Połowa postów na kibolskim forum to jeczenie o kompromitacji.

Prawda gościu w dupie był gówno wie a każda jego teza jest wręcz masakrowana, polecam zobaczyć jego posty o Polskich sojusznikach Hitlera i wkładzie Ukrów w wojnę
@szurszur: W wymianie zdań, która nie zawiera punktu widzenia kiboli, przyjmujesz punkt widzenia kiboli. Nie rozmawiałeś z kibolem. Wyraziłeś zadowolenie, że ktoś został pobity, bo ktoś gdzieś przechwalał się, że będzie zgoła inaczej. W twojej wyobraźni pobitym i przechwalającym się jest ten sam "kibol". Kolejny przykład bzdurnego myślenia.
W wymianie zdań, która nie zawiera punktu widzenia kiboli, przyjmujesz punkt widzenia kiboli.


@microbid: przeczytaj to zdanie - "Po drugie polscy kibole to najwieksza komrpomitacja mistrzostw jezeli sie weżmie zapowiedzi i oczekiwania." Pisałem to z perspektywy ich oczekiwań i zapowiedzi.

Gdzie ja wyraziłem zadowolenie, że ktoś został pobity?
@szurszur:

Gdzie ja wyraziłem zadowolenie, że ktoś został pobity?


W wymianie zdań z użytkownikiem, który nie wyraża punktu widzenia kibola, przyjąłeś punkt widzenia kibola. Po co? Nie po to, aby wygarnąć coś temu użytkownikowi, lecz po to, aby wyrazić swoją radość z takiego obrotu spraw, który oznacza m. in. pobicie przypadkowych Polaków (nic nie wskazuje na to, aby pobitymi byli kibole).
@microbid: Nie wyrażałem radosci. Wolałbym aby było spokojnie.
Drugi dyskutant reprezentuje srodowisko kibicowskie. Stad i ja przyjalem taką retoryke. Może mi się pomyliliście.

(nic nie wskazuje na to, aby pobitymi byli kibole).


@microbid: Ilosc tatuaży i postura.
@szurszur:

Ilosc tatuaży i postura.


Tutaj nie ma postury i tatuaży: https://twitter.com/HooligansTVi/status/744886149370548224 Ale kręcisz. W innych wpisach tak samo, czy jeszcze bardziej?

Drugi dyskutant reprezentuje srodowisko kibicowskie.


Chyba miało być "kibolskie". Ale kręcisz. @YodaMonster, możesz tego nie wiedzieć, ale "reprezentujesz środowisko kibicowskie", dlatego zostało ci wygarnięte, że kibole się skompromitowali, dając się pobić Albańczykom.
@szurszur: Ale Rosjanie to już na pewno pobili kiboli, co nie? Kompromitacja. Twoja. Nie usuwaj tych wpisów. Będę dawał od czasu do czasu do nich odnośnik, aby pokazać jak kręcisz.