Wpis z mikrobloga

@isecross: gramy bez 3 podstawowych zawodników, mimo to potrafiliśmy stworzyć z 2 setki. Nie usprawiedliwiam ich, Zielu i Jodła grają #!$%@? i do zmiany ok. 60 min.
Poza tym spójrz na ustawienie, Lewy dziś (poza jedną jedyną sytuacją kiedy wracał żeby dupę uratować Cionkowi) to nie angażuje się w obronę, obok siebie nie ma Milika, który jest podwieszony z tyłu.
@mam_w_domu_chrupki: z Niemcami i Irlandią było tak samo. Kopanie gdzie popadnie i liczenie, że może się uda. Poza tym, każdy na euro powinien reprezentować wysoki poziom, a nie tylko podstawowy skład (przynajmniej umieć utrzymać się przy piłce dłużej niż 2s i podać poprawnie do kolegi z zespołu). Tego niestety nie ma i żaden Grosicki, czy Piszczek tego nie zmieni. Nasza taktyka to grać defensywnie i liczyć na remis lub przypadkowego gola
@mam_w_domu_chrupki: nie twierdze, że jesteśmy zerem, ale gramy słabo, a po komentatorach i niektórych wpisach tego nie widać, a wręcz przeciwnie, może się wydawać, że jesteśmy faworytami turnieju. Strzelenie gola najsłabszej drużynie w grupie to "must have" i dobrze, że tak się stało. Po wyjściu z grupy już raczej tak lekko nie będzie, bo remisów tam nie ma. Żeby nie było, ja też kibicuję naszym, ale piłka to nie tylko gole