Wpis z mikrobloga

Wiedźminy, mam pytanie. Morze mondre morze głupie nie wiem. Podstawkę feat pierwsze dlc przeszedłem bez większych trudności i skończyłem na poziomie 45. Teraz w nowym dlc regularnie dostaje #!$%@? od potworów na chociażby 40lvl. Czy mi się wydaje czy poziom trudności jest większy? Czy może mam za słabe eq? Aczkolwiek w sercach z kamienia siepałem ich aż miło. #wiedzmin #wiedzmin3
  • 12
  • Odpowiedz
@stassma: to to skalowanie przeciwników w końcu ułatwia czy utrudnia grę ? XD @le1t00: może kwestia builda ? alchemia + walka mieczem jest najbardziej op, u mnie po zabiciu 3 przeciwników mam ponad 150% na krtyczny cios mieczem ( ͡° ʖ̯ ͡°) przy 2 jakoś około 100%
  • Odpowiedz
@stassma: a czyli lepiej je wyłączyć jak się chce trudniejszą walke ? :P w sumie chyba tak zrobie, 10+k hp, leczenia tony mam i do tego krytyk co każdy cios xD gra jest strasznie prosta
  • Odpowiedz
@Jurigag: @stassma: To nie jest skalowanie tylko podniesienie poziomu przeciwników i sprawia że każdy przeciwnik będzie miał przynajmniej taki level jak Geralt. Nie działa na wrogów którzy mają wyższy poziom.
  • Odpowiedz