Wpis z mikrobloga

Czy wychodziła ostatnio jakaś aktualizacja Promods? Miałem wszystko skonfigurowane, działało ok. Dziś odpalam po przerwie i mam komunikat, że pliki Promods nie są kompatybilne :/ Z tego co widzę u nich na stronie, to ostatni update był w kwietniu, więc na pewno instalowałem już po tym okresie. Co się stało, że się...?
#ets2
  • 6
  • Odpowiedz
@rojasQ: to nie wiem jakim cudem mi to działało- musiałem mieć starszą wersję ETS2? ale mam wersję Steam, więc musiała być zaktualizowana... nic nie rozumiem :/
  • Odpowiedz
@rojasQ: Tak, mam dlc i wszystko chodziło. Jakieś 2-3 tygodnie temu grałem- tak mi się wydaje...
To co robić dalej? Czekać na promodos a w międzyczasie grać online (właśnie zacząłem, z braku laku). Czy olać to, odinstalować i grać singla bez promodos? :) Tak z praktyki- nowa wersja pm to będzie raczej kwestia dni, tygodni czy miesięcy?
  • Odpowiedz
@chuckd: Jak teraz patrzę, to właśnie widzę, że kilka godzin temu była aktualizacja Promods do wersji ETS2 1.24. :) Więc możesz pobrać i grać.

Co do grania online to sam sobie ostatnio tak pogrywam, bo single trochę się znudził.
  • Odpowiedz