Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa trochę #weszlo Levy o przeróbkach w internecie: "Widziałem tylko jedną rzecz, zdjęcie jakiegoś pijanego człowieka jadącego w tramwaju, który miał być podobny do mnie. Co ja mogę powiedzieć? Kompletnie mnie to nie interesuje. Mogę się tylko litować nad ludźmi wypisującymi takie bzdury. To oni mają problem, nie ja."

Widzisz, @zenobiuszfurman, też masz problem, bo Cię to śmieszy. :(
  • 5
  • Odpowiedz
@Adam787: Zastanawiam się czy z tym alkoholizmem Staśka to prawda :) Nie zmienia to faktu, że postać jest śmieszna - jego radość po golu na remis, jak po wygraniu LM - bezcenna.
  • Odpowiedz
@Adam787: @Walec: Sympatyczny czeski szkoleniowiec po wywiadzie oddala się do pobliskiego sklepu monopolowego. Pani Mariola uśmiecha się do niego serdecznie, jest tutaj stałym klientem. Gdyby nie trener Śląska sklep "Tylko Alkohole" już dawno by splajtował. Pani Mariola podaje to co zawsze, a sympatyczny Czech oddala się w kierunku swojego zakładu socjalnego z tuzinem fioletowych ambrozji. Wie, że będzie to udany dzień.
  • Odpowiedz
@Adam787: bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Ja bardzo lubie levego i ciesze sie ze jest w ekstraklasie. Nie tylko ze wzgledu na weszlo ale takze za caloksztalt np wyrazanie emocji przez sympatycznego czeskiego Guardiiole. :-)
  • Odpowiedz