Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redminote3pro

Mirunie, gdzie kupić RM3PP (3GB RAM)? ciemno szary (gray). Z tych co znalazłem polecane sklepy:

Top One z Aliexpress -> 185.99 + 26.32 DHL (wtedy gwarantują brak VAT?) => $212.31 ~~ 850zł
@Ibuygou -> 215 + DHL + ubezpieczenie od podatku => $242.75 ~~ 970zł
#xiaomiforsale -> 165 euro ~~ 731zł
inne miejsce?

A może jakiś sprzedawca na allegro? Między 850zł a 970zł jest jakiś sensowny dostawca? Albo jakiś inny sklep wysyłający z europy?

I jak to w końcu z xfs jest? Bo czytając forum ostatnie opinie zaczęły być, że się polepszyło, ale czy aby na pewno?
  • 34
xfs jest na czarnej liście, oszukali ludzi na polskiej gwarancji


@matiwoj11: a, to tego nie doczytałem ;(

@3erpl: hm $220 z ochroną i dhl, do kiedy ten kupon? Bo w sumie jeszcze nie jestem do końca pewny czy chcę ten telefon (czy w ogóle już zmieniać czy poczekać jeszcze 2-3 miesiące). Jak z gwarancją? VATu na pewno nie ma czy trzeba się później pierdzielić?
@11mariom: kupon wazny do 30 czerwca ale po 30 zalatwie nowe :), gwarancja 2 letnia czesciowo w polsce wszystko ok jest, vat jest dzisiaj kolega odebral mi5 ale zaplacil tylko 60zl wg deklaracji, ale moga ci zlapac go na szczegolowe i bedziesz musial zaplacic duzo vatu, takze lepiej kupic ubezpieczenie od vatu za pare dolcow
@3erpl: kurde, tylko się jeszcze zastanawiam - czy rn3pp to dobry wybór? Nie będzie za duży? Mam teraz Moto G 1gen i wielkość telefonu jest spoko (4.5") - tzn. nei wiem czy przeskok na 5.5 to nei za dużo. I czy nie będzie mnie irytował taki wielki telefon w życiu codziennym.
@11mariom: ja go kupilem dla rozowego ktory mial 4 albo 4.5 cala i po tygodniu dla niej jest super. Rozmiarowo jest dla mnie taki sam jak 5-calowa z1. Parametrowo to najlepszy wybór cena/jakość
Parametrowo to najlepszy wybór cena/jakość


@3erpl: to wiem. Dlatego wisi na tapecie i chodzi po głowie.

W sumie jakby Nexus 5x w wersji 32GB kosztował 1100zł to bym się nad nim zastanawiał, ale 16GB bez microsd to nieporozumienie ;)