Wpis z mikrobloga

@bertexon Nie mam koszuli. Kontakt jest, ale nic właściwie z niego nie wynika - gdybym przestał się wypytywać co z koszulą, to pewnie by się rozmowa urwała i tyle, a tak to są jakieś kombinacje, że "już zaraz wysyłamy".
@bertexon mam nadzieję, że są świadomi co się dzieje z firmami, które zadzierają z wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jak @loscave - dajemy sobie tydzień na sfinalizowanie rozdajo? Koszula koszulą, przeżyję bez niej, ale perfidnego cwaniactwa nie znoszę więc mam nadzieję, że jesteście spoko, że to faktycznie problemy na magazynie czy coś tam i do przyszłego czwartku do godziny 00.00 wszyscy będą wszystko mieli.
Mamy małe utrudnienia na magazynie, bo remont - i duża cześć koszul jest popakowana. Myśleliśmy że szybciej z tym się ogarniemy - ale przerosło nas układanie całego towaru na nowo i katalogowanie go w nowy sposób - łatwiejszy. I niestety przez to mamy małe opóźnienia. Koszule zostaną wysłane bez obaw :) Wiemy że nie warto zadzierać z wykopem - dużo firm tutaj już straciło na swoim wizerunku ;)