Wpis z mikrobloga

No jak tam #bitcoin , kto posłuchał gdy mówiłem 2 dni temu że idziemy poza 700$? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że zanosi się na atakowanie 800$ i na bicie rekordów z przed 2 lat też.
Głównie dlatego iż Chiny kupują dużo, wiadomość od gościa znającego większość minerów tam, na bazie informacji z spotkania cryptoliberty.tk - #nieprzyjacieleniewoli #tor

Podobno chińczycy bardzo dobrze kombinują i szukają drogi ominięcia utrudnień i blokad rządowych komplikujących im inwestowanie za granicę. Tam jest mały socjał więc każdy człowiek się sam uczy jak być przedsiębiorczy i jak robić kasę :) aby się utrzymać na starość [ #korwin #paroweczki ]

Jak nic się nie zepsuje np. to życzę bitcoinowi aby się świetnie rozwijał jako alternatywa dla rządowych rozwiązań i coraz bardziej pustego drukowanego bez pokrycia pieniądza.
rfree - No jak tam #bitcoin , kto posłuchał gdy mówiłem 2 dni temu że idziemy poza 70...

źródło: comment_JZOdGZ2XLrh7nIXxrKL9vxoG5I3p0EdJ.jpg

Pobierz
  • 22
@rfree: rządy w takim systemie jak teraz to już przeszłość, przemoc i podatki również. Te grupy ludzi, które nazywają się krajami będą musiały nauczyć się żyć w świecie bez przemocy. Będą musiały zrobić dla nas jakąś pracę jeżeli będą chcieli naszych pieniędzy. Widzę całkiem nowy lepszy świat.
kto posłuchał gdy mówiłem 2 dni temu że idziemy poza 700$? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rfree: 10000 USD za 1 bitka to kwestia czasu - do dwóch - trzech lat prawdopodobnie do następnego halvingu ta cena będzie po 10000 USD a w międzyczasie będzie znowu zjazd moim zdaniem np do 800 dolarów. Mówię zjazd bo spodziewam się dużych wzrostów przed takim zjazdem co najmniej do tych 5000
@rfree: jest sens go kupowac, ale czy jest sens kopac lub kopac inna kryptowalute? Bo wg kalkulatorow - nie bardzo


@quit13: kopać chyba średnio. Ludzie zamawiają to w Chinach, bo tam nie bardzo mogą inaczej inwestować w rzeczy "zagraniczne", tam płacą sobie Yuany i dostają kontrakt na określoną np ilość hash/sec przez jakiś czas.

@RPG-7: sam się pompuje, tak działa wolny rynek ( ͜͡ʖ ͡€)
coraz bardziej pustego drukowanego bez pokrycia pieniądza.


@rfree:

Sorry za odgrzebywanie wpisów, ale tak z czystej ciekawości, to w czym pokryty jest Bitcoin?
Sorry za odgrzebywanie wpisów, ale tak z czystej ciekawości, to w czym pokryty jest Bitcoin?


@xvovx: w tym że

- nie może nikt go drukować bez dużego wysiłku (nie ma drogi na skróty, fałszowania, inflacji wydanej ustawą, itd)

- da się go używać do transakcji bezpiecznych, trochę anonimowych, tanich
@rfree:

Ale to co wymieniłeś to tylko zabezpieczenia (brak możliwości fałszowania), możliwości (anonimowość transakcji) albo cechy (brak inflacji wynikający z deflacyjnego charakteru Bitcoina).
Jednakże nie ma to nic wspólnego z pokryciem waluty w czymkolwiek. Czyli co, wychodzi na to, że Bitcoin nie jest w niczym pokryty?