Wpis z mikrobloga

Mam dylemat spowodowany hypem na OnePlusa 3. Aktualnie posiadam Nexusa 5X. Jak myślicie, warto zamienić go na OnePlusa? Trochę szkoda przejsc na slabszy aparat, słabszy SOT i opóźnione aktualizacje ale 3 razy wiecej ramu, mocniejszy i nie grzejacy sie procesor, metalowa obudowa i chyba szybszy czytnik linii papilarnych skłaniają mnie do kupna. #oneplus #nexus #kiciochpyta
  • 10
@szymko1995: Aparat jest w porzadku ale 5X ma juz problemy z plynnoscia spowodowane tym ze ma 2 gb ramu i 808 ktora bardzo szybko sie nagrzewa. Z tylu obudowy mam w okolicach obiektywu odbarwienia spowodowane przegrzewaniem procesora...
@PanDenar akurat s808 nie jest aż taki tragiczny, bardziej brakuje 1gb ramu. Wszystko jest niby ok, ale czasem przeładowywanie aplikacji boli.
Co do grzania, to przynajmniej nie restartuje się jak g3.

Spróbuj n dev preview 4, jak teraz piszę, to jestem zachwycony płynnością. Jeszcze lepiej niż na najlepszym kernelu+m.
@szymko1995: Na 3 preview nie działała mi bankowość mobilna więc czekam na ostateczne wydanie. Dużym minusem jest jakość dźwięku (taka moto x play gra zdecydowanie lepiej) i wsparcia akcesoriami ze strony Google spowodowane brakiem Google Store. O takim Live Case mozna sobie pomarzyć. Przy OnePlusie niezaleznie od kraju sa dostepne wszystkie akcesoria (Sandstone case!!!) ale za to mozna pomarzyć o aktualizacjach. 5X to moj pierwszy i ostatni Nexus. Kupilem go dlatego