Wpis z mikrobloga

Mirki, kilka dni temu wujek podrzucił mi swoja #ps3 bo on nie gra od dawna a przy przeprowadzce chce sie pozbyc niepotrzebnego sprzetu i mam se zrobic z nia co chce.

Wiec robie #rozdajo bo gardze ps3 od kiedy mam ps4.

Aby ja otrzymac dajesz mi suba i piszesz komcia dlaczego Ty masz ja dostac.

Ja wysylam konsole na swoj koszt w kazde miejsce w polsce. A losowanie zrobie po meczu polski z niemcami.

#rozdajo #zadarmo #konkurs #cebuladeals
Pobierz PanKara - Mirki, kilka dni temu wujek podrzucił mi swoja #ps3 bo on nie gra od dawna ...
źródło: comment_tObcqJuDwFBn7xFmaXAzX6m0yD9qGCkB.jpg
  • 545
@PanKara: nigdy nie miałem konsoli w sumie fajnie by było posiadać takową. Z drugiej strony miał bym wabik aby pozbyć się różowego aby móc spokojnie grać na kompie :D

Kiedyś jej kupiłem skyrima to miałem luz przez długi czas, teraz muszę wymyślić coś innego a Ty dajesz mi idealną okazję ^^

Będę we Wrocławiu na koncercie Iron Maiden to możesz zaoszczędzić na przesyłce :D Przepuszczę też trochę hajsu także dodatkowo wspomogę
@PanKara: zakochalem sie w mojej dziewczynie do tego stopnia, ze nie wypuszczam jej z piwnicy, fajnie by bylo zeby miala co robic jak wychodze z piwnicy i zeby nie chciala ode mnie uciec bo dziecko w drodze :(

pozdrawiam!
@PanKara: Bo jestem #pcmasterrace i chciałbym się wreszcie dowiedzieć dlaczego ludzie na tym grają... tak samo chciałbym pierwszy raz potrzymać pada w ręku i zagrać tam w coś... w życiu nie miałem pada w ręku (no dobra raz w mediamarkcie, czy jak to tam zwą, jakąś wyścigówka testowałem ale normalnie to nic nie ogarnąłem i zabawa skończyła się po kilku minutach).
No i wreszcie ostatni powód: