Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, wykopałem właśnie z szafy stare telefony.
Prezentacja modeli od lewej: Sony CMD-J7, Samsung SGH-X450, Samsung SGH-J700, 2x Sony Ericsson K310i, Sony Ericsson K800i, LG KP500, Sony Xperia, Huawei Y300.
Niestety przepadł gdzieś pancerny telefon Nokia 3210 - poprzednik legendy 3310 i wiele wiele innych. Z ciekawostek - Sony CMD-J7, telefon z 2001 roku (ło panie kiedy to było), posiada śmieszne pokrętło z boku.
Pamiętam, że służyło do poruszania sie po menu i było wykorzystywane w kilku grach. W K800i znalazłem simlock-unlocker'a (nie pamiętam jak dokładnie się to nazywało). Wkładało się go pod kartę sim i magicznie obchodził simlocka.
Aby tego użyć należało trochę przyciąć kartę, żeby zrobić miejsce dla wystającego mikroukładu oznaczonego numerem F301 D17V 724+. Kosztował koło 30 cebulionów. Wtedy to była zajawka telefonami... ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tyle w temacie, wracam do odpoczynku na L4, pozdrawiam!
#telefony #starocie
konop_programer - Cześć Mirki, wykopałem właśnie z szafy stare telefony. 
Prezentacj...

źródło: comment_9mfZllPOIT1RqIDpUr17XBNnOOIkZ5bn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
W K800i znalazłem simlock-unlocker'a (nie pamiętam jak dokładnie się to nazywało). Wkładało się go pod kartę sim i magicznie obchodził simlocka.


@konop_programer: W tych soniakach był taki program > SIM-Lock patch generator
Paczowałeś i był bez blokady. I nie trzeba było tych pod karty magików wkładać.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@konop_programer: Co śmieszne właśnie nie. W razie czego SEUSem instalowałeś soft od nowa (a że pacz był programowy to nowy system był bez niego) i o ile serwisant nie był dociekliwy to bajka o próbie reanimacji via SEUS wchodziła jak rogale. Paanie ile to się lat temu robiło.. Nadal mam 2 sztuki K800i z paczami na różne bajery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz