Wpis z mikrobloga

Co do postu @cropdd KLIK najprawdopodobniej chodzi o VP, a konkretnie Taza, osobiście uważam to za głupią zmiane patrząć na ostatnie 2 wygrane bo3 z navi, ale świadczy o tym fotka na fb kubena gdzie spotkali się wszyscy razem i oglądali mecz - klik a nie było tam Taza, a wątpie żeby zjeżdżali się z całej Polski żeby spędzić razem czas. Najprawdopodobniej chodziło o podpisanie jakiegoś nowego/innego kontraktu. Taz też wrzucił fotkę (KLIK)po meczu, jednak widać że jest to inny pokój. Może trochę nadinterpretuję XD

Jedyne czego brakuje mi w układance to kto miałby być tym piątym, bo i gracze z AGG i DG byli na lanie w innym miejscu Polski, a Oskar grał quale do majora i im się udało

Jeśli ten koleś z cybersportu piszę na TT prawdę, to nie wiem jaki inny team mółgby zrobić zmiane, AGG chwile po zmianie a oni sami są przeciwnikami zmian, Pride zagrało dobry turniej i raczej nie są czołową drużyną, DG już się nauczyło że nie warto robić zmian, w ostatecznosci mogliby chcież zmienic Innocenta, ale wątpie bo za kogo.

#januszecsgo TAK BARDZO XD

#csgo
  • 15
@Piotr_Rupik: a neo przypadkiem nie pisał parę dni temu że zaczynają bootcamp? ( ͡° ͜ʖ ͡°) taz mógł zawsze zdjęcie robić xD, a potem oglądali na dwóch telewizorach. ale to też nadinterpretacja, i to mocno, więc może lepiej w to nie brnąć.

a koleś z cybersportu jest tam też redaktorem naczelnym i jak dobrze pamiętam robi w esl polska, więc to na pewno nie jest informacja z
@Piotr_Rupik: taz i pasha mieszkają w Warszawie o ile się nie mylę, więc pewnie pasha zaprosił reszte na mecz żeby w hotelach nie siedzieli i tyle z waszych teorii :D Taz został w domu z rodziną i oglądał mecz z nimi, ale po dodaniu zdjęcia przez pashe też miałem taką rozkmine jak Ty