Wpis z mikrobloga

1. Wpisujesz w Google 'aceplayer'.
2. Ściągasz go w kilka chwil bo waży 75mega.
3. Instalujesz w kilka chwil.
4. Wpisujesz w Google 'ace stream links reddit'
6. Wybierasz interesujący Cie język i jakość.
7.Kopiujesz do playera link.
8. Klikasz Play.
9. Oglądasz i nie trujesz dupy o stream lub nie placzesz ze tnie na stronie z Meksyku.
9. Jesteś ustawiony na cale euro.
P.S. Można nawet podlaczyc laptop/komputer do telewizora kablem za 10zl!
10 minut, 10 ziko i masz mecz w HD w dużym pokoju.
Ale i tak lepiej narzekać na Polsat i plakac o streama xD
#mecz #stream #polsat #januszebiznesu
  • 104
  • Odpowiedz
@MrDigBick: super, tylko że ten program chce się z internetem połączyć a ja nie wiem czy on mi wirusów nie ściągnie. Już kiedyś tak było jak na strimie kolo na czacie mi poradził taki link do HD tylko program muszę ściągnąć i potem musiałem dysk sformatować.

  • Odpowiedz
@MrDigBick: na polsacie też jest odkodowane nie wiem jaki numerek kanału ale jest, ale abonenci polstau dostali chyba za darmo te kanały na euro, przecież są setki kanałów na satelicie na bank można tam oglądać mecze, no chyba że ktoś woli Borka i Kołtonia, jak w jakiejś grze był ich komentarz, piłka na połowie boiska a z głośników "będzie groźnie" ;) Niestety nie ma na zdf opcji wyłączenia komentatora i pozostawienia
  • Odpowiedz
@MrDigBick: tak może nie za dychę, ale w pierwszym lepszym sklepie z antenami masz to od ręki, z montażem anteny jest problem jak nie masz miernika, więc przyjedzie chłop i zamontuje, ale masz tam później jakieś programy muzyczne, jest ich w cholere, nawet jakieś programy z gołymi babami się zdarzają, programy z całego świata, taka inwestycja długofalowa i nie trzeba oglądać gwiazd z rodzimej tv
  • Odpowiedz