Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie i ostrzeżenie związane z #mbank
Od dwóch miesięcy pojawia się dziwna opłata za ekonto intensive - 50 zł, dla niektórych może niewiele, ale jednak. Przeszukuję historię, a tam pierwsza taka opłata w 2013 roku. No więc dzwonimy do nich i co się okazuje - mąż [nie zajmuje się się opłatami, bo wspólne konto, a nawet z komputera nie korzysta] w jakiś sposób sam włączył tą usługę i nie spełnia jednego z kryteriów, mianowicie min wpływ na konto 12tyś. W tym momencie śmiech do słuchawki, ponieważ wspólne dochody nigdy tyle nie wyniosły.
Kombinują gdzie się da, bo kto widział nagle po 3 latach coś takiego?! Nawiasem mówiąc już takiej usługi nie ma dostępnej obecnie, ale oni i tak pobierają opłaty bo była kiedyś.Wyłączyć nie mogę, bo mąż włączył, a i dowodu założenia mi nie podadzą bezpośrednio. To jest chore....oczywiście rozwiążę umowę z nimi, bo kto nadąży za ich ciągłymi zmianami.

Czy ktoś z Was miał już może podobną sytuację?
  • 10
@InsV w przypadku prowadzenia rachunku mKONTO Aquarius Intensive pobierana jest opłata w wysokości 49,50 zł. Kwota ta pobierana jest w przypadku gdy nie jest spełniony warunek wpływu 10 tysięcy złotych lub posiadania oszczędności w wysokości 200 tysięcy złotych.

W przypadku kiedy była dokonana zmiana potwierdzane jest to w formie wiadomości e-mail.

Jeśli nie dokonaliście takiej zmiany możecie złożyć reklamację w celem ustalenia kiedy ta zmiana została dokonana oraz kto ją zgłaszał.

Pozdrawiamy,
@InsV: Ja od lat korzystam z ich uslug i nigdy nie narzekalam. Nie dali mi zadnych oplat na ktore bym sie nie zgodzila ( w sumie to place za calosc tylko 2 zl, a mam karte, konto, wyplacam pieniadze w kraju i za granica bez oplat i takie tam).
@ZespolmBanku: Reklamacja zdecydowanie zostanie złożona, bo jak pisałam, nigdy nie było takich wpływów aby wziąć taki rachunek, a i rezygnacja za tym pójdzie, bo naprawdę nie idzie nadążyć za tymi wszystkimi zmianami.
@InsV, na podstawie złożonej reklamacji wyjaśnimy opisane zdarzenie.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@InsV Ale do założenia rachunku nie trzeba mieć określonych wpływów. Jedynie jak się ich nie ma to pobierana jest opłata. Więc ktoś coś przeoczył.
Ale ogolnie, takie akcje sprawiają, że przed podpisaniem każdej umowy, czy papierka, sprawdzam, czy gdzieś nie ma zgody na telemarketing. Najlepsza opcja na święty spokój i brak telefonów z czymś czego nie chcę.
@herejon, przykro nam ale nie możemy udzielać takich informacji. Dostęp do treści rozwiązania reklamacji ma tylko osoba, która tą reklamację złożyła.  

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.