Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wszystkich, którzy z własnej nieprzymuszonej woli juz wstali i nie mają kaca bo nie zachlali pały wczoraj. Reszta scrolluje dalej.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 67
  • Odpowiedz
@whoa-mala: czyli wszystkich spier... Piwniczakow którzy zamulali pale wieczorem w domu zabim wyjsc na miasto i objerzec mecz jak normalni ludzie przy piwie.
Gardzę wami przegrywy samotniki.
Dla mnie wszyscy jesteście jak gruszka.
  • Odpowiedz
@whoa-mala: taguj to gówno, poza tym dla ciężko pracujących ludzi piątkowy wieczór jest okazją żeby się odprężyć i odreagować, z tego wniosek, że wstajesz rześka w sobotnie poranki, żeby się dłużej #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@weeden: Napisałam to bo to pierwszy taki poranek od nie pamiętam kiedy, ze nie mam kaca i sie jaram :) a nie mam kaca bo miałam rano miec badania bo mam #!$%@? wątrobę od picia :( i myślałam, ze wpis zaginie wcale nie szukam atencji. Po prostu się jaram bo stan trzeźwości w sobotni poranek jest mi obcy a jest zajebisty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whoa-mala: 29 lat i okaz zdrowia! ( )

Jaki koszt takiego badania? Może to mnie zmotywuje, żeby mniej chlać, albo przestać w ogóle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja na nogach od 7 i teraz tak myśle a jak ktoś jeździ na wózku inwalidzkim...to czy wypada sie pytać "...od której godziny jest na nogach...."
  • Odpowiedz