Wpis z mikrobloga

Wczoraj widziałem w metrze jak jakiś chłopak zaproponował swojej koleżance/dziewczynie POTRZYMAC JEJ TOREBKĘ noi oczywiście tamta się zgodziła, no #!$%@? mac, tak się nie robi, w ten sposób zanikają jakiekolwiek resztki mężczyzny u niego, specjalnie napisałem chłopak bo do faceta mu jeszcze trochę brakowało ale jest na dobrej drodze żeby w ogóle się nim nie stać. Później jak wychodzili to chciała odzyskać torebkę, ale tamten nie, dumnie idzie dalej, myśli że jest takim zajebistym dżentelmen...

TAKI #!$%@?

Panowie szanujcie się, jak wam jakas różowa daje torebkę do potrzymania to najlepiej wyjebcie ją w krzaki, może się czegoś nauczy żeby sobie wybiła ten pomysł raz a dobrze. Nawet jeśli ta torebka waży 100kg to niech sobie sama ja niesie, to nie wy ladowaliscie zawartość, a jeśli naprawdę nie wiem... Ma złamane ręce, paraliż w rękach, w ogóle nie ma rąk albo umiera to niech sobie wcześniej przygotuję jakąś reklamowe, najlepiej z biedry, żeby ją schować. Jak widzicie jakiegoś faceta który niesie torebkę to od razu, bez zastanowienia, strzelcie mu liścia, podziękuję wam kiedyś.

Szanujcie się mirki
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
Jak widzicie jakiegoś faceta który niesie torebkę to od razu, bez zastanowienia, strzelcie mu liścia, podziękuję wam kiedyś.


@Michci0: ale jesteś alpha-edgy-male, ojoj
  • Odpowiedz
@Michci0: szanuję, gdy widzę jak facet niesie kobiecie torebkę to aż żal patrzeć. Co innego przytrzymać przez 30 sekund, a co innego nosić cały czas bo naładowała tonę rzeczy i jej za ciężko.
  • Odpowiedz
@Michci0: się pakuje do torebki tyle by ją samą nosić xD. probsuję! bierz tyle ile uniesiesz, nie rob ze swojego faceta pantofla -.- Nerosumem dziewczyn dającym chłopakom nosić torebki. Potrzymac bo buta chcę zawiązać ok ale nie nosić. #jprdl ()
  • Odpowiedz
@Michci0: uwazam, ze jesli facet włożył mi cos mega ciężkiego do torebki a ja pol drogi męczyłam sie z nadbagazem to fajnie byłoby gdyby przez chwile tez odpowiadał za to co tam napchał XD
  • Odpowiedz