Wpis z mikrobloga

Wiele razy zdarzyło mi się na wykopie, że miałem mnóstwo plusów przy komentarzu i dosłownie jeden, dwa minusy. To się powtarza cyklicznie, często też w jednym znalezisku pisze dosłownie dwa lub trzy odpowiedzi na czyjś komentarz i obojętnie czy popieram treść zawartą w artykule czy nie, jedna jedyna osoba daje mi minusa. Mam wrażenie, że po prostu ktoś tu jest małym #!$%@?, nie lubi mnie i za samo to, że jestem i oddycham #!$%@? mi minusy, nie żeby mnie to bardzo obchodziło ale...

#heheszki #przemyslenia #humorobrazkowy #truestory
Obserwatorzramienia_ONZ - Wiele razy zdarzyło mi się na wykopie, że miałem mnóstwo pl...

źródło: comment_5siAFhHSgLFQbec2Zb6rEE29BYoz5KgQ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: aż mi się przypomniało, jak to było z Hiobem

Hiob biadoli nad swoim losem:
- Boże, za co te wszystkie klęski, cierpienia. Co ja takiego zrobiłem, czym sobie zasłużyłem? Boże, dlaczego…
Wtem otwierają się nagle niebiosa i rozlega się donośny głos:

  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: ja jestem no namem w sumie ale na poprzednim, też no name'owym koncie też tak miałem. Często sobie patrzyłem na swój profil i zauważyłem, że nieraz na całej pierwszej stronie mi się pojawiały minusy, których nie było wcześniej na dość starych komentarzach jeśli dłużej nie pisałem nic. Ot czasem nadepniesz komuś na odcisk i nie ma co robić ze swym życiem to takie pierdoły robi.
  • Odpowiedz