Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Właśnie byłem w #play, bo do każdej zarejestrowanej karty SIM dają 10 GB internetu. Myślę sobie niezła cebula. Kupiłem kartę SIM za 10PLN z3GB internetu i po zarejestrowaniu karty na mnie w salonie, po okazaniu dowodu dostałem 100GB! Uważam, że niezły #cebuladeals. Do wykorzystania przez przez 30 dni. Można zarejestrować do 10 kart na osobę.
zawisza - Hej Mirki. Właśnie byłem w #PLay, bo do każdej zarejestrowanej karty SIM da...

źródło: comment_F6o7s2KBIFbIXE0dHAu5tr4b9jdFwENZ.jpg

Pobierz
  • 18
@Dezynwoltura: @sonyman: narzekacie a miesiąc neta/rozmawiania za freeko a zarejestrowac i tak sie trzeba.
Dla tych co maja juz zarejestrowane promocja tez dziala ale dodatkowo dostają bonus za staż
+ 100 min za rok stazu do max 400 min
Ja dostane razem 500 zł i 10 gb na miesiąc dx co daje 1725 minut dzwonienia
z


@Dezynwoltura: jakie bydło dx
i tak muszą się zarejestrować. dx
Ja mam numer na karte i od dawna jestem zarejestrowany a te 500 zł to tylko dla juz zarejestrowanych młotku.
Rejestrowalem sie przy przenosinach z Orange pare lat temu. Ale co do zasady to nie popieram rejestracji pre paid.
Niemniej jednak z promocji skorzystam.
@plumkajacy_kalafior: Promocja, promocją, ale wszystkiemu winna jest ustawa inwi... antyterrorystyczna. A niby czemu służyły zamachy bombowe z garnkiem oleju w roli głównej lub świeczką i butelką nafty ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

i tak muszą się zarejestrować


I dla takiego myślenia ratunku już nie ma, jeszcze tylko zlikwidować pieniądze + TIPP i PiS nas w złotą erę wprowadzi (
@Dezynwoltura: Przeciez TTIP jest negocjowany przez UE a nie przez PIS. W zespole negocjatorów chyba nie ma nawet polaków ( dzięki wam PO za tę naszą wielkość i szacunek w UE) Jak zostanie zawarty to UE będzie na nas szczekała, byśmy przyklepali to w naszym parlamencie.

13 latek? ABW wjechało na chate chłopakowi co założyłstrone antykomor
ABW w redakcji wprost
ABW inwigilowało dziennikarzy niepokornych
Co tam jeszcze? Prowokacje z podpalaniem budek
@plumkajacy_kalafior: Jak dla mnie to PiS = PO, a od 26 lat każdy (rząd) sobie rzepkę skrobie, kosztem obywateli. To co robi teraz PiS (momentami, nie wszystko) to aż się włos na głowie jeży i dziw bierze, że ludzie to łykają. Spójrzmy teraz na Francję sparaliżowali przed Euro protestami Paryż i nie tylko, ale sobie wywalczą co chcą, my mieliśmy Euro ludzie potracili firmy i zostali z długami do tej pory
@Dezynwoltura: ty nalezysz do bujajacych w obłokach ludzi, ktorym sie wydaje, tak jak korwinowi, ze polska wisi w prózni i że jak to w grze komputerowej, wystarzy powiedziec niet, to niet...
EU negocjuja za rządzy. Kto ma wpływy w EU to tam lobbuje wlasne interesy.
TTip można przyjąć lub nie. Nasza sytuacja zalezy w znacznej mierze od USA i nie przyjęcie TTIP było by strzałem w stope. NATO = USA
@Dezynwoltura: operatorzy nie nagabuja tylko dmuchaja na zimne bo sami nie wiedzą czy to wejdzie. Jeśli wejdzie i nagle pełno ludzi się rzuci na rejestrację to może być sajgon dla systemu. A reszta nie zarejestruje i też będzie miała pretensje do opa. Więc zaczynają działać wcześniej.