Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@atencjon: Zdjęcia tej po prawej są tak przerabiane, że nawet ciężko ocenić prawdziwy kształt twarzy... tak wygładzone. Podoba mi się za to dobór zdjęć Pani po lewej. Aż 4 naturalne i tylko jedno w pełnym makeupie, ale za to nie z fotoszopa.

Reasumując po lewej 5 zdjęć - 0 przeróbek, jak wyszło takie jest. Po prawej pięć z sesji i samojebek (kilkadziesiąt prób, żeby dobrze wyjść) i każde potraktowane przez grafika.
  • Odpowiedz
@cropdd: Po lewej laska? Chociaż ją KOJARZĘ skądś, bo ta po prawo to kto to #!$%@? jutuberka albo instagrama ma? No ludzie do #!$%@?. Maffashion niech jeszcze KOGOKOLWIEK pokona laska bez ryja z kilogramem tapety i czołem jak lotnisko. Dobrze, że jej tutaj nie ma bo festiwal by trwał w najlepsze.
  • Odpowiedz
@igorf: Zrób porównanie tych dwóch kandydatek według Ciebie, chętnie zobaczę 5 zdjęć od jednej i 5 od drugiej. Zrób kilkadziesiąt takich pojedynków to zobaczysz że w cale nie tak prosto to zrobić.
  • Odpowiedz
@igorf: Biorę maks 1 zdjęcie z sesji zdjęciowych/kadrów filmowych. I proszę nie mów że dałem wszystkie tej z prawej po obróbce. Innych nie ma. Tam jest tylko wygładzanie twarzy zrobione. Na głównym dosyć naturalnie wygląda, a na tym w narożniku po prawej wygląda jak bez makijażu. A większość zdjęć Lili Simmons gdzie jest odpicowana na gale wygląda tak
atencjon - @igorf: Biorę maks 1 zdjęcie z sesji zdjęciowych/kadrów filmowych. I prosz...

źródło: comment_E29SyCFICL2DjIjmXf0zvYw5P4jhAanL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@atencjon: no to jak innych nie ma to tej drugiej też bierz wszystkie po obróbce o to cały czas mi chodzi... nie twierdze że jest jakaś super piękna czy ładniejsza ale chodzi mi o #!$%@? dobór zdjęć.
  • Odpowiedz
@igorf: No ale wtedy w każdym nowym pojedynku musiałbym zmieniać zdjęcia. Wiesz ile to jest roboty. Uwierz, że ten plastik odpadnie w następnej rundzie w zderzeniu z Barbarą Palvin.
  • Odpowiedz