Wpis z mikrobloga

@Magnesowa_: zwróć się o pomoc do konkretnej literatury/artykułów która ci da TEORETYCZNE podstawy do pracy i do PRAKTYCZNEGO projektowania znaków graficznych i logotypów dla różnych stowarzyszeń, firm czy osób prywatnych potrzebujących usług takich na jakie mierzy się Twoja osoba.

W grafice i fotografii liczy się jedno EFEKT, cała reszta jak i droga osoby projektującej za przeproszeniem gówno obchodzi wszystkie osoby po drodze jak i docelowego klienta, dla niego projekt ma być
@sorasill: Na tyle ile czas mi pozwala sięgam do teorii. Ale jak mi go brakuje to wolę trochę pokaleczyć szkicowanie niż nie robić nic. Wrzucam prace dla siebie, by mieć pogląd swoich "postępów", a przy okazji otrzymać wskazówkę - porcję teorii, na którą aktualnie nie mam czasu.

Wiem, że liczy się efekt. Wiem że ma być wow. Wiem, że to wow wymaga ogromnego zaplecza wiedzy i szanuje osoby, które tą wiedzę
@Magnesowa_: chciałbym zwrócić Twoją uwagę na to że pierwszym krytykiem Twojej pracy powinnaś być Ty sama. Czy to wyżej się nadaje?


ale..


Tyle w temacie. Nim wrzucisz coś do neta, prześpij sie z tym, pomaga.
@sorasill: Przespałam. Zrobiłabym to logo teraz inaczej graficznie. A przynajmniej popróbowałabym różnych wariantów. Fakt, za szybko kończę pracę jak coś mi wpadnie w oko, zamiast męczyć dalej temat. Za szybko oceniam. Mój błąd.



Więc dobrze będę bardziej rozważniejsza we wrzucaniu tu projektów, chociaż mikroblog był moim małym motorkiem do pracy. Zaczęłam oglądać Romana Łozińskiego. Prospsy.
.