Wpis z mikrobloga

@piteerowsky: Dla mnie najlepszy jest Biggie i co z tego? Jak można mówić że Steez robi słabe bity, mogą się nie podobać, ale to co on stworzył na Art Brut i Pro8l3m to jest mistrzostwo świata. Skoro taki rap Ci się nie podoba to nie wiem, posłuchaj sobie Rasmentalismu, Otsochodzi itd.
  • Odpowiedz
@ykuleczka: chodziło mi o najlepsze według Ciebie z repertuaru pro8l3mu. owszem, podoba mi się co innego ale nie zamykam się na jeden gatunek, jak chce sobię posłuchać kogoś na offbeacie to odpalam tomba, ale chyba nowy zawodnik do tej kategorii dołączył
  • Odpowiedz
@piteerowsky: Tomb i dobry offbeat xD o jeżu, nie, nie jest nowy. Tomb wypada z bitu odkąd zaczął "rapować". Skoro on Ci się podoba to z mojej strony kończę konwersację. Nie dam rady nic Ci pokazać skoro lubisz takich zawodników.
  • Odpowiedz
@piteerowsky: Też się z znajomym zastanawiałem nad fenomenem tego człowieka, jako że cenie sobie bardzo barwe głosu, tak mi jego głos nie siada, to samo tyczy się co do flow, dla mnie słuchanie tego człowieka = katowanie uszu. A Bity? Mogą być.
  • Odpowiedz
@chaos_n: Oczywiście że nie ma, typ jest jakiś naćpany xD Oskar i Steez to jeden z niewielu ostatnich przebłysków pl rapu. Czego oczekiwać jak ludzie wolą Tomba albo inne sbmafije xD
  • Odpowiedz
@piteerowsky: I słusznie, bo to jeden z 3-4 projektów na polskiej scenie, które prezentują najwyższy poziom. A że maniera taka a nie inna, to albo się ich kocha, albo nienawidzi. Ale względem poprzednich dokonań nowy album jest zajebiście dojrzały i tworzy spójną i głęboką historię. Do tego stopnia, że słuchając w skupieniu można się wcielić w bohaterów, o których opowiadają teksty. Żaden ze mnie znawca gatunku i generalnie w 90%
  • Odpowiedz
@chaos_n: ja to się podpisuje w 100% pod tym co wyżej napisał @Gitler. i nawet przy neutralnym podejściu do tego jest mi ciężko przesłuchać albumu z według mnie takim offbeatem, bo nie ma tutaj nic co może oprócz tego co napisałeś, że większość tekstu z tych dwóch albumów tworzy jakąś historie i tak dalej. sympatykom 'truskulu' ten album może i może się spodobać, ale jeżeli ktoś szuka czegoś
  • Odpowiedz