Wpis z mikrobloga

Nie podoba mi się ta manipulacja polityczna na wykopie.. Pis coś odwali.. To zaraz na wykopie z płomieniami wyrzucanie jakiś wypowiedzi komorowskiego, aby to przypomnieć jak z PO było źle.. No nic może przypadek, no ale sprawdzam sobie kto wstawił i mamy... konto od 2 miesięcy, 95% wypowiedzi to tematy polityczne.. na pewno zwykły użytkownik portalu.. Za PiS jest gorzej.. przykro mi. Ja nie głosowałem ani na tych ani na tych.. Jednak za PO mniej mnie okradano. Było tańsze paliwo, bo było, nie mówię o cenie końcowej na co ma wpływ np kurs dolara czy cena za baryłkę, ale za te składowe ceny paliwa która reguluje polski rząd. Pis nałożył dwie opłaty więcej.
OC też mocno podrożało.
Z rachunków za prąd będą kraść po 360zł rocznie do każdego Polaka.. x powiedzmy 37mln to już rocznie nakradną sobie ponad 13 miliardów złotych, dokładnie to 13320000000zł... Bardzo podle też zapewnili sobie zabezpieczenie elektoratu, programem 500+. Przecież to jest najgorsza decyzja odkąd w ogóle żyje bo niesie za sobą katastrofalne skutki na przyszłośc, w postaci, patologi, zwiększenia przestępczości, głupoty narodu.. nie znam żadnej osoby 500+ która by te pieniądze faktycznie wykorzystała na dzieci. Tylko fryzjery, balangi, alkohol. Pary na ulicy które wyglądają jakby dopiero co wyszły z więzienia albo z pod mostu.. karyna z brzuchem, w jdnej ręcę piwko w drugiej fajeczka, obok zakapior sebix, również piwko i fajeczka i sobie idą, to dla mnie codzienny widok w zasadzie. Im nawet na rękę jak dziecko będzie uszkodzone bo więcej hajsu dostaną. Traktuje się dzieci jako przepustkę na hajs.. co z tego wyrośnie.. nic dobrego dla nikogo i jeszcze to wyrośnie w przekonaniu że się za darmo należy. Trzeba ukrócić ten złodziejsko niszczący program jak najszybciej.

#500plus #polityka #rzad #pis
  • 5
@r5678: Za PO zachód mówił o nas dobrze. PIS z dnia na dzień psuje ich zaufanie a tych którzy o nie walczą nazywa "zdrajcami". Czy to jest patriotyzm i duma narodowa ? Nie sądzę... Czy powód do wstydu z takich ludzi. Oczywiście...

Dla mnie to jest najważniejsza zmiana. Za PO nie żyło nam się jak w Szwajcarii jednak z roku na rok była jakaś poprawa. Teraz szanse na poprawę to tylko
@ajaracki: Każda dziewczyna Ci powie, że mężczyzna szanuję kobietę z którą łączy go intyna więź. Ten, ten który to wykorzystuje i za plecami obrabia jej tyłek to największy frajer dla każdej kobiety.
Wiem, że pijesz do relacji z zachodem, jednak wyczuwam tutaj inną bardziej logiczną analogie...
A ja jestem jak gołąb. Ogólnie sram na wszystko ;) PiS , PO i inne badziewia mnie nie interesują. Wyjechałem z kraju i dobrze mi z tym. W Polityce sami głupcy dlatego jest taki syf... Kto mądry ten wyjechał z kraju bo w dzisiejszych czasach tylko ludzie niepokorni, idący pod prąd, odważni, ciekawscy pchają ten świat do przodu tj zmieniają go na lepsze. Ja nie narzekam. Żyję dobrze. Po swojemu. Wyszedłem poza