Wpis z mikrobloga

Mirki, wlasnie skonczylem GTA V I koncze The Last of Us. GTA V przyzwoita gra, dobrze wyrezyserowana, brakuje troche bardziej znanych hitow w radio a na ps4 jadąc szybko w mieście napotykalem na wyraźne spadki fps, a musze przyznać ze nie jestem pod tym względem wymagający.

The Last of Us, zdecydowanie warto ograc, bardzo milo sie gra, a historia wciąga gracza. Mam jeszcze Driveclub ale to gierka na dlugo.

Teraz stoję przed dylematem, czy kupic Tomb Raider i Wiedźmin 3 Dziki Gon, czy jest cos innego wartego zainteresowania? Uncharted 4 kupie jak cena spadnie.
#ps4
  • 13
  • Odpowiedz
@mak2207: bloodborne lepsze niz wiedzmin ale w #!$%@? trudne przez co wiecej sie #!$%@? niz cieszyłem grą . wiedzmin mnie znudził po jakiś dwóch tygodniach . przymierzam się znowu zeby w niego pograć . kup sobie uncharted kolekcje
  • Odpowiedz
@mak2207 polecam wiedźmina, mimo że nigdy nie grałem w tego typu grę to nie mogę się oderwać. Na początku się wydaje skomplikowana ale z czasem wszystko się ogarnia
  • Odpowiedz
@oczak
@hubertus-91 a no wlasnie bloodborne, niby lubie tego typu gry, zaczynalem jeszcze jako dzieciak od grania w blade of darkness, dark soulsy czy nawet lords of the fallen od CI games, a ten bloodborne po godzinie znudzil mnie tak ze nie daje rady go wiecej odpalic.
  • Odpowiedz