Wpis z mikrobloga

@infamouz: i za ile myslisz , ze poleci ? ale tak na serio, nie targuj sie :)
Ja itak nei kupie teraz, bo to co mam mi jeszcze sluzy ,a nie jestem na tyle bogaty, by zmieniac na zachcianki, ale mnie to interesuje taka bestja ... jakbym kiedys musial zmienic
  • Odpowiedz
@HcRulezzz: nie mam pojęcia za ile pójdzie - nowy na allegro stoi za ~4k :) dlatego właśnie wystawiłem w licytacji bez ceny minimalnej. jakby co to tablet polecam, na studiach bardzo dawal radę (office, i pare programów inzynierskich - autocad - mozna cos na szybko zmienic, etc. do tego msc adams i solidworks)
  • Odpowiedz
@infamouz: rozumiem, ze procek i grafa jest w czesci z klawiatura? Czy w klawiaturze tylko bateria ? Gdzie ram? Pytam czy wydajnosc tego sprzetu jest zalezna od rozlaczenia tych dwoch czesci?
  • Odpowiedz
@HcRulezzz: nie ma znaczenia, w klawiaturze jest tylko bateria :) odłączasz i działa dokładnie tak samo, a gdy podłączysz klawiaturę to w pasku na windowsie jest widoczna druga bateria, i tablet najpierw korzysta z tej drugiej (klawiatury) a potem ze swojej wlasnej.
  • Odpowiedz
@infamouz: rozumiem
Sorki, za to przesluchanie, ale jeszcze jedno pytanie. MIalem kiedys Dell'a XPS M1730, najlepszy lap go gierek na rynku swojego czasu, super high tech, kosztowal fortune. I dlaczego sie do firmy zrazilem.... bo mi sie spalil trzy razy! Ogolnie jestem zrazony do tej marki, bo sa usterki, i zakrecilem sie na scenie, ludzie mieli wiecej problemow niz ja. Ja mialem szczescie, kupilem rozszerzona gwarancje i przyjezdzali wymieniac plyte,
  • Odpowiedz