Wpis z mikrobloga

@Winters_III: Ok.. ok heh :) Chodzi mi o to, że jeśli naprawdę chcesz do tego wrócić to szkoda Twojej kasy na rolki rekreacyjne. Rolki do freeridu wystarczą Ci na wiele lat i bedziesz mógł na na nich nauczyć się naprawdę dużo. Modele np RB Twister. Ja taki posiadam i po podobnej przerwie jak Ty wsiadłem na ten model i jestem zadowolony. Służą mi już 3/4 sezon i jak mi nie odwali
@ImperiumCienia: Hej, a czemu tak tępisz rolki rekreacyjne? Moje służą już ładnych parę lat (z 8?) i wciąż są w dobrym stanie, musiałem jedynie wymieniać kółka i łożyska. Jeśli i tak w rolkach zbytnio nie skaczę (bo nie umim) to co przemawia za tym by zamiast 350-400 PLNów wydać ponad 2-2,5raza tyle?
@Winters_III: to wyżej to wersja damska. ja sie zgadzam z przedmówcami: sam miałem sparki- dwa numery za duże , ale mega wygodne , tyle ze już po 2 miesiącach jazdy stwierdziłem ze to za mało , bo ani w tym podskoczyć ani pojechać tyłem. Teraz bym kupił jakieś sparki 84 albo raczej igniter albo crossfire ale tylko na maratony itp. Tak do codziennej jazdy żeby było bardziej uniwersalnie to już za
@voidtec: bo? ;] Ja raczej nie bede skakal, piruetow wykonywac nie bede, spokojna jazda wieczorami. Nic spejalnego mi nie potrzeba ;] Faktycznie te rolki ktore wrzucilem to damska wersja... nie wiedizalem ze sa damskie 42 rozmiary ;] albo ja mam damski rozmiar 42 ;]
@Winters_III: spark sa świetne imo-tylko z aluminiowa szyna-koła to i tak wymienisz z tym ze 80mm -łatwiej dla początkującego,84mm-szybciej jezdzisz-no i latwiej kupić 80mm kolka niz 84 -mowię tu o nowych kolkach jak ci sie te z rolkami skończą . Natomiast ja miałem wersje 82mm i takich kołek praktycznie nie dostaniesz. Możesz tez powerslide phuzion zobaczyć -chyba podobna cena, ale tych nie mailem na nogach. Stormy mierzyłem i wydawały mi sie
@voidtec: OK, czyli szukac sparkow z aluminiowa szyna? z kolkami jakos sobie poradze, zeby kupic, w internetach jest wszystko :D Powiedz mi jeszcze mierzylem stope wyszlo mi ze w skarpecie przy lekko ugietych stopach (tak zalecali mierzyc) 26,5 cm. Czyli mam celowac w rozmiar 42? Niestety u mnie w miescie w sklepach same lajno jelsli chodzi o rolki, bede musial kupic w internecie. Zetrablade faktycznie jak spojrzalem, maskara, typowa budzetowka, szkoda
@Winters_III: Celuj w długość wkładki 26,5cm jak tyle ci wyszło, rolki na styk bierz, czyli tam chyba 41 z RB będziesz miał (tak z pamięci piszę, więc sprawdź). No jak chcesz do rekreacyjnej tylko, to Sparki Alu starczą przy tej wadze. Z tymi Sparkami i innymi rekreacyjnymi jest tak, że nie warto za nie dawać takiego hajsu. No chyba że się wyczai jakąś promocję i Sparki Alu do 300zł jeszcze można