Wpis z mikrobloga

Siema! #motowarszawa propozycję dla enduro mam na niedzielę przed południem na 3-4h: jazda + ćwiczenia. Poćwiczymy balans na moto, ósemki na szutrze, slalom a może jazdę w piachu + oczywiście coś tam się pojezdzi. Okolice Radzymina, bo znam tamte okolice. Spotkajmy się o 10:00 na stacji Statoil przy Płochocińskiej, o tu: https://goo.gl/maps/d6L6cQsEhfP2 ktoś chętny dołączyć? Ja na dużym enduro jak coś.
  • 30
@swiezaak: no i git. Nie planuję hard enduro ale piach do przejechania pewnie będzie. Powinno być sucho bo dawno porządnie nie padało.
@PioPioPio: to może zmień okolicę :P zapraszam w moją :) ja po dwóch rajdach pomyślałem że czas podnieść umiejętności bo odkręcić manetkę i zpier na szutrze to każdy potrafi :P
@Ostasz ją bym się tam nie pchał,zlot tych Aniołów jest mnóstwo kontroli po drodze. Jak już się tu umawiacie to obok na szamocinie jest olbrzymia kopalnia piachu,tam można sobie pojezdzić poćwiczyć. Nie dalej jak 2 km od tej stacji. Mieszkam 500 metrów od stacji,zaraz za kanałkiem. Niestety,chyba jutro się nie wyrwę,chyba żeby tylko wam pokazać gdzie jechać.
@Kick_Ass: dzięki, ja wiem gdzie ta kopalnia. Aniołów się nie obawiam, policji też nie - pojedziemy offem :) Szkoda że tym razem się nie uda ale następnym może już tak :)
@Kick_Ass: jezdzilem dzisiaj w okolicach zegrza, bylem w rynii i po drodze widzialem jedynie kilka radiowozow. W Rynii stalo nieoznakowane e38 i blokowalo jakis wjazd, pewnie do osrodka gdzie siedzieli zlotowicze. Zadnych kontrolii nie widzialem.
A co do samych zlotowiczow to chamy jakich malo, zaden nie podniesie nawet reki...
@trysekcja jechalas dzisiaj moze po poludniu miedzy zielonka a zabkami za varadero?