Wpis z mikrobloga

@rickmaniori: jeśli kasa nie jest problemem to nie widzę przeciwwskazań. sprawa z ects-ami na minusie wygląda tak, że jak nie masz konkretnej ilości ects to nie masz wpisu na semestr. kursy powtórkowe odbywają się na dokładnie takiej samej zasadzie jak na dziennych. tylko, że są sobota/niedziela w terminach zjazdów.

ja poszedłem na zaoczne, bo uznałem, że wcześniejsze pójście do pracy da mi lepszy start. doświadczenie może i mam, ale studia bardzo
@AlgorytmPrima jezeli nie zmieniasz kierunku to nie ma roznic programowych. przepisujesz sie na ten semestr na ktory starczy Ci ects, ale nikt nie wyrost Cie nie wpisze, bo kazdy wpis na semestr wiaze sie z oplata w pelnej wysokosci. bez wzgledu na to ile kursow z danego semestru masz juz zrealizowanych.
@ziel_ar: U mnie na wydziale akurat nie ma zaocznych, więc musiałbym się przepisywać na inny wydział- konkretnie informatyka ppt -> informatyka iz, więc już są różnice programowe. Wiem, że przy dziennych marudzą i nie chcą wszystkiego przepisywać