Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kończę szkołę z dwójką kolegów, z którymi bardzo dobrze się dogaduję nigdy nie powiedzieli, że są homo czy bi, jednak nie potwierdzili też, że są hetero (poza tym, mogliby kłamać). Nie ukrywam, że trochę mnie podniecają. Ich cielesność to jedna sprawa, a więź psychiczna to druga. Chciałbym poznać ich orientację i ewentualnie zbliżyć się do nich w trójkącie Mój pomysł jest taki: Zaproszę icch w wakacje na męskie nocowanie, jak nikogo nie będzie w domu, ogólnie to planuję spędzić je normalnie (filmy, muzyka, jedzenie). Może opcjonalnie piwo dla rozluźnienia. Chcę, żebyśmy spali na jednym łóżku, bo powiem, że tylko moje jest przygotowane i nowa pościel. Zostanę do snu w samych majtkach i zachęcę ich tym samym by postąpili podobnie. Może wtedy coś wyjdzie, jeżeli nie, zakładam że rano stanie mi penis (to chyba normalne). Wtedy spokojnie się przyznam, że mi stoi (im prawdopodobnie też rano może stać) i może coś się zrodzi. Jeżeli nawet nie, jesteśmy facetami i po trzech latach znajomości i spaniu w jednym łóżku nie widzę wstydu, że mi rano stoi. Ktoś miał podobne dylematy albo sytuacje, że miał ochotę na #seks z kolegami?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Nevertheless
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie miałem podobnych dylematów ale życzę powodzenia, pamiętaj o alkoholu - po tym puszczają wszelkie hamulce. Szczerze mówiąc najpierw powinieneś sam przejść się do jakiegoś gejowskiego baru i samemu przejść inicjacę, bo jak tak wszyscy zieloni we trzech będziecie, to nie będzie wiadomo od czego zacząć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co ja właśnie przeczytałem xD ale podpowiem
może zamiast robić wszystko żeby stracić przyjaciół po prostu poszukaj ich na jakichś gej stronach czy po prostu zarzuć jakimś tekstem typu "ale dupa idzie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja to już proponuję picie wódy i zobaczenie jak się sprawa potoczy :) To, że rano penis staje to jest to zwykła reakcja fizjologiczna. Jest nacisk na pęcherz, a po wysikaniu się - penis opada. Nie ma to żadnego związku z podnieceniem, ale ludzie to tak traktują i wykorzystują erekcję do penetracji pochwy bądź czegoś innego.
  • Odpowiedz