Wpis z mikrobloga

Dobra, bo teraz to każdy mądry, a potem poznikacie. Tak, jak ci, co byli pewni, że z Euro 2012 w Polsce wróci się w trumnie albo że nie zdążymy wybudować stadionów.
Ile to się naczytałem, że Euro 2016 we Francji to będą doprawdy wybuchowe mistrzostwa, że czekają nas niespotykane dotąd fajerwerki, pogromy i strzelanie na całego.
No więc do mistrzostw 8 dni. I macie mi tu napisać te swoje przewidywania, a potem się zweryfikuje, kto ma prawo mówić "a nie mówiłem".
Czy Francja da radę zorganizować bezpieczne Mistrzostwa Europy, czy też terroryści zwyciężą?

#terroryzm #pilkanozna #euro2016 #francja #isis #ankieta #prognozy

Czy Mistrzostwa Europy we Francji będą wolne od terroryzmu?

  • Tak, w pełni, nie będzie żadnego poważniejszego incydentu związanego z terroryzmem. 22.6% (100)
  • W miarę, ale co najmniej jeden zamach z co najmniej kilkoma osobami rannymi nastąpi 28.3% (125)
  • Nie, terroryści będą dokonywać zamachów, będą ofiary śmiertelne, choć nie na skalę masową 17.6% (78)
  • Chaos, pożoga i zniszczenie, Francja spłynie krwią 12.2% (54)
  • "Wiem że nic nie wiem" - Sokrates 19.2% (85)

Oddanych głosów: 442

  • 9
@2PacShakur: W sumie aż dziwne, że takich ewakuacji dotąd raczej nie było w przypadku podobnych imprez.
Pamiętam, jak ewakuowali stadion Realu Madryt, Manchesteru United (ostatnio) - ale to były zwykłe mecze ligowe. A na takich topowych meczach żaden śmieszek nie wpada na podobne pomysły.