Wpis z mikrobloga

@FX_Zus: wszyscy dwoją/troją krycie na Nim, dzięki czemu komuś zawsze z tyłu uda się przedrzeć. Linetty nie pokazał niczego szczególnego, czyżby pogodził się ze swoją rolą? Ponawiam to co pisałem, nawet mało aktywny Lewanowski w polu karnym jest kilkadziesiąt razy bardziej potrzebny niż niewidoczny NIGDZIE Linetty. Błędu logicznego tutaj nie dostrzegam, wybacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ralphik: Ja o Linettym nic nie pisałem, dla mnie to on jest mega słaby.
Lewandowski podnosi morale ale jak drużyna gra słabiej, to sam nie jest w stanie nic zrobić.
@z3kk ale zmiennikiem Lewandowskiego, chyba, że trener wstawił go, by bronić wyniku niz otwierać grę. Linetty 3x nie... po prostu nie. Gość jest przereklamowany.

@FZ_Zus a czy to się nie zawiera w tym co pisałem? Przecież pomoc nie ma na kogo grać... Nie ma Lewego - nie ma po co zagrać w pole karne.

Co nie zmienia faktu, że człowiek-maszyna pokazał dzisiaj niewiele.
@FX_Zus: Ściągał obrońców na siebie chociażby, bo wiedzą co by było jakby odpuścili Lewego. Mam dość tego #!$%@?, że Lewandowski nic nie zagrał. Co miał grać jeśli jak tylko dostawał dobre podanie to był podwójnie, potrójnie kryty albo faulowany. Prawda jest taka, że pomoc nie wypracowała mu praktycznie żadnej akcji.