Wpis z mikrobloga

@Stachan: Słyszę słowa od który włos jeży się na głowie :)

@phreaker: Film wydaje się kompletny i aktorzy mega, tak więc chyba trudno żeby serial dociągną do tego poziomu.
Ale wątków do rozwinięcia wydaje się multum.
  • Odpowiedz
@Poszukiwacz_Brakujacej_Puenty: Dla mnie nie tylko główny bohater. Cukierkowości też w nim nie widzę, tylko stylowy świetny obraz.
GB cyniczny, cwaniak - egoista. Fajne bo nikt się tam nie sili na jakieś górno-ludzkie historie ;) No i mafiozo jak z GTA.
  • Odpowiedz
@phreaker: Odpadłem po dwóch odcinkach. Było spoko, ale widać było już jaki schemat ten serial będzie prezentował i jakoś mnie to nie przekonało. Wole zostać przy filmie.
  • Odpowiedz
@FX_Zus: w tym filmie wkurza tylko to że zarabiał konkretne pieniądze i mnożył je wykładniczo a i tak pożyczył 'marne' 100k od jakiegoś patusa. Przecież taki hajs mógł pożyczyć od swoich dzianych znajomych.
  • Odpowiedz
@FX_Zus: serial jest świetny polecam, ale jak widzę na necie to opinie są albo "świenty" albo "w ogóle mi nie przypadł do gustu" xD Innych nie widziałem, serial jest troche luźniejszy niż film, ale według mnie trzyma poziom i przyjemnie się ogląda. Szczególnie w późniejszych odcinkach jak się akcja rozwija, szkoda tylko że nie będzie 2 sezonu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przynajmniej dobrze skończyli ten pierwszy
  • Odpowiedz
@nobodyelse: Kocham ten film i mogę go oglądać w nieskończoność, ale tez mnie to wkurza. Do tego jak pożyczył to zapomniał mu oddać/spóźnił się z oddaniem - WTF. Pierwsze co powinien zrobić to oddać kasę, żeby zminimalizować ryzyko komplikacji.
  • Odpowiedz