Wpis z mikrobloga

Swiezo po ograniu Srodziemie Cien Mordoru moge powiedziec, ze bylo spoko, ale czegos mi tam brakowalo.

Mechanika gry to fuzja sprawdzonych rozwiazan z podobnych tytulow- jest tu swobodne podejscie do freeranu jak w Assasins Creed, sa efektowne starcia i finishery calkiem jak z Batmana, a takze sporo skradania przypominającego ostatnie Far Kraje, do tego rozbudowany, acz prosty system rozwoju bohatera i po macoszemu potraktowany crafting. Powtarzalność misji zarowno tych z watku glownego jak i z pobocznego wrecz usypia, a cala historia jest... nijaka, brakuje w niej odniesien do legendarnych bohaterow znanych z ksiazek/filmow. Graficznie tytul wypada w porzadku, a krajobraz jest moze nawet zbyt przyjemny jak na kuznie potegi Saurona.

Jest jednak rzecz, ktorej do tej pory w grach akcji nie bylo- system nemesis i armia orkow, ktora nie wybacza przegranych. Chociaz pojawily sie pewne niedociągnięcia, a zasadnosc tego rozwiazania w pierwszej polowie gry jest dla mnie tajemnica, to wiecej czasu poswiecilem na zawladniecie armia Saurona niz na watek glowny. Mysle, ze gyby tworcy gry bardziej skupili sie na nemesis i na nim oparli cala gre to bylbym bardziej zadowolony.

#gry #konsole #ps4 #xboxone
Pacjent - Swiezo po ograniu Srodziemie Cien Mordoru moge powiedziec, ze bylo spoko, a...

źródło: comment_RGJ7s4xGYXr12rjKPXfQUOk4EYcWBalW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Pacjent: no tak bo nemezis. Tylko nie wiem czemu spinasz tym bardziej, że gdzieś w polowie gry sprawialo to niesamowitą frajdę :) w przypadku ryse sor nudziło po godzinie a tutaj jest to zrobione po mistrzowsku jak dla mnie
  • Odpowiedz
@Croudflup: Tylko nemezis w drugiej polowie gry jest az za proste- opetaj przybocznych wodza (najlepiej takiego co ma trzech), zdradz wodza i go naznacz, a pozniej wywoluj zamieszki z kimkolwiek masz ochote. Podczas zamieszek zasadz sie z lukiem na gang wodza (zazwyczaj jest ich okolo 8 i podczas jednego spowolnienia mozna zalatwic wszystkich), na koniec naznacz nowego kapitana/wodza i po kilkudziesięciu minutach cala armia nalezy do Ciebie. Wtedy misje typu przszkodz
  • Odpowiedz