Wpis z mikrobloga

Poważnie rozważam zerwanie umowy z netią i przejście na internet mobilny (mam stare linie a nikomu nie opłaca się modernizacja). Widzę, że w pobliżu mam tylko jedną antenę na której działają tylko dwaj dostawcy - Plus i Aero2. Z Plusem miałem już styczność i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, dlatego zostaje mi to Aero2. Nigdy o tej firmie nie słyszałem. Wszedłem na ich stronę i widzę, że mogę sobie wziąć darmowy internet. Powie mi ktoś, gdzie jest haczyk?
#pytanie #internet #aero2
  • 19
@2PacShakur: Czyli działa to tak, że zamawiam sobie kartę i dokupuję pakiety na ich stronie żeby mieć lte? W takim razie chyba się skuszę. Tylko nie wiem jaki do tego router sobie kupić. Nie za bardzo się na tym znam. Myślisz, że w Saturnie czy jakimś z elektroniką mi doradzą?
@2PacShakur: Dzięki. Już mam dość tej netii. Ciągle coś się psuje i płace jakieś chore pieniądze za paskudnie wolny internet, a ludzie z lte płacą dwa razy mniej. Taka umowa sprzed wieków, kiedy ta moja przepustowość to była torpeda.
Jutro sobie wypełnię te formularze i zamówię ich kartę.
Jeszcze raz dzięki za wyjaśnienie.
@2PacShakur: Mam taką nadzieję. Przykro by było.
A jak to jest z tym końcem darmowego internetu? Oczywiście z końcem tego roku ta karta co bym dostał nie traci ważności, i dalej mogę sobie na nią wykupywać pakiety?
@1984: jeszcze taniej i więcej internetu możesz zakupić na allegro, wpisz sobie w wyszukiwarce Allegro "internet na karte" zobaczysz jakie tam sa dopiero ciekawe oferty
możesz tam kupic karty z netem od play, a oni korzystają tez z nadajników plusa
no ale wszystko zależy ile potrzebujesz w miesiącu GB internetu wykorzystywać, bo jeżeli nie duże ilości to aero wystarczy i nie ma co kombinować