Wpis z mikrobloga

@hewra: w avatarze masz logo brandu który stał się już zabawnym modowym memem noszonym przez kopiujących wszystko chłopaczków z liceum, piszesz h&m fast fashion jako swojej ulubionej marce a na dodatek na nick ustawiłeś sobie nazwę zabawnego składu rapowego. niezłe combo. zgaduję, że przeglądasz fora al'a hype5, słuchasz yang leana, podniecasz się supreme i chodzisz do liceum. trafiłem?
  • Odpowiedz
@hewra: h&m. dlaczego?
- stylistyka mi najbardziej odpowiada,
- najczęściej znajduje tam tańsze zamienniki drogich firm albo czegoś co szukam dłuższy czas (ile ja się naszukałem oliwkowych szortów... w hm za 40zł leżały)
- chyba najlepsza jakość
- świetny sklep internetowy z wieloma rabatami (kurtka online ~50zł, w sklepie 149zł)
- jedynie 3.9 za zwrot i szybki powrót kasy na konto
  • Odpowiedz
@masiej: właśnie jakość jest kiepska, wolę już kupić koszulkę z fruit of the loom za 10zł niż te z H&M. a z tymi zamiennikami to prawda - w ten sposób działają takie sieciówki, wyszukują tego co jest w tej chwili modne i robią podobne ciuchy w dużo tańszych cenach. to akurat mi się podoba. co do stylistyki nie będę polemizował bo każdy lubi co innego. niektóre ciuchy są bardzo spoko.
  • Odpowiedz
@welcometonhk: koszulkę mam jedną i mogłaby być lepsza, ale na spodnie i bluzy nie narzekam. trzymają się fajnie. co do koszulek polecam adler heavy new. 27zł a zarówno krój i jakość na świetnym poziomie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
mam koszulki basic z gildan i fruit of the loom i polecam brac gildana, bo roznicy w cenie nie ma a jest roznica w jakosci
  • Odpowiedz
@hewra: Pull&Bear, mają fajną jakość, duże przeceny. Kupiłam tam fajną grubą koszulę flanelową za 45zł (+ worek taki jak na wf xD), gdzie w innych sieciówkach koszule są cienkie jak papier albo drogie albo to i to. Udało mi się tam też upolować fajny plecak za 29,99 CBL przeceniony ze 130 xD Wygląda dość solidnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@welcometonhk nie bede sie wypowiadal co do muzyki jakiej slucham, mojego nicku i avatara w temacie dotyczacym sieciowek.
HM lubie za to, ze moge kupic spodnie o jakosci takich jakie ma np. Levi's za nizsza cene. wiekszosc ubran i tak zamawiam na zalando
  • Odpowiedz