Wpis z mikrobloga

@waskizlo: No tak. Trzyma być idiotą, aby startować np. w MMA i swoje upośledzenie pokazywać przez jebnięcie się na matę i czekanie aż kolega z ringu będzie na tyle życzliwy i przytuli ciebie w parterze.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: To samo moge powiedzieć o tym drugim, miał przeciwnika na dole, był w teroretycznie lepszej pozycji ale nie atakował. Czemu? Byli chwile w parterze i już musiał wychodzić z trójkąta. Tak czy inaczej KSW to jest kupa śmiechu. Mi chodziło bardziej o tych idiotach z bjj na zawodach judo gdzie Ty takich widziałeś
  • Odpowiedz
@waskizlo: Zasady KSW są dla mnie jakąś magią. Podobnie jak w judo masz tu akcje zarówno w stójce i parterze. Wiesz jak wygląda to na zawodach judo? Akcja przenosi się do parteru jeśli jest ten kontakt między zawodnikami, a nie jak to gość się jebną na macie, akcji żadnej nie ma i czeka jak debil, bo jedyne co potrafi to parter.

był w teroretycznie lepszej pozycji ale nie atakował.


Nie
  • Odpowiedz
No #!$%@? tak samo czemu Khalidov miał walczyć w stójce jak jest lepszy w parterze ?


@waskizlo: Bo walka zaczyna się w stójce kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma problemu ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru, ale na załączonym obrazku masz żałosne leżenie i czekanie. W zawodach dotyczących walk pasywność jest karana.

Co do judo, wydaje mi się, że żaden judoka nie bedzie narzekał że mu sie przeciwnik sam obalił na plecy skoro
  • Odpowiedz
@MOTIP: Ta walka to było jedno wielkie dno. Tak samo jak ten cały Mamedzik,gardzę tymi,którzy się nim jarają,co on w ogóle sobą reprezentuje,gdyby nie to KSW to byłby nikim. W pierwszej lepszej walce w UFC zostałby zmieciony z planszy,bo jest marną popierdułką zawodnika mma... Brak słów i szkoda strzępić ryja na niego,tak samo jak na jego przeciwnika,cholerne ciapuchy. A ten Aziz z tą swoją muzyczką podczas wejścia grubo przesadził,dziwię się,że
  • Odpowiedz