Wpis z mikrobloga

Cóż, oglądałem Irlandię Płn. do 30 minuty i nie stworzyli sobie pół sytuacji. Bramka dla nich po nastrzeleniu napastnika przez obrońcę Białorusi. Mocno ograniczeni przy rozgrywaniu, w zasadzie każdy przechwyt kończył się długim podaniem na skrzydło lub do napastnika. Grają dość wysoko pressingiem czyli coś czego my nie lubimy. Generalnie, co nie jest tajemnicą, wyglądają słabo i obowiązkiem jest zwycięstwo na początek z nimi. Dość powiedzieć że to Białoruś częściej prowadziła grę...
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
@bebeto39: Wygramy myślę spokojnie, Ukraińców boję się - to zespół, który nam nie leży i strasznie są zawzięci w meczach z nami, grają jak my z Niemcami wtedy, dla nas to nie jest przeciwnik, który wyzwala aż takie emocje. Ta sportowa złość będzie po ich stronie.
  • Odpowiedz
@bebeto39: Ja oglądałem od 30 minuty i wiele się nie zmieniło względem tego co napisałeś. Druga bramka to wrzutka i błędne piąstkowanie bramkarza i dobitka do pustej. Z innych sytuacji mieli strzał zablokowany i to chyba tyle. Bialorus częściej miała piłkę tylko że nie umieli wymienić kilku pan bez straty. Mieli jednak taką akcje że gdyby Kriwiec podał celnie to napastnik wyszedł by sam na sam. Po odbiorze piłki Irlandia
  • Odpowiedz