Wpis z mikrobloga

@ilem: w długi weekend też musicie pracować? Kurde, Szafernaker was nie oszczędza. Musicie tylko popracować nad komunikacją, bo jesteś trzecim trollem w ciągu godziny, który to wrzuca.
  • Odpowiedz
@ilem: Właśnie możliwość wyrażania swojego niezadowolenia w postaci strajku jest jednym z elementów demokratycznego państwa prawa. Możliwość zorganizowania procesji religijnej również. Nie jest natomiast demokratyczne robienie sobie z TK narzędzia do politycznej gierki.

Zaznaczam, że nie pochwalałem także uległości TK w stosunku do poprzedniej władzy i już wtedy uważałem, że potrzebna jest tej Instytucji reforma.

Polskę i Francję łączy natomiast jedna rzecz - brak zdrowego rozsądku w niektórych sprawach. Socjalistyczny utopia,
  • Odpowiedz
@ilem: mam rodzinę, która mieszka we Francji. Małżeństwo + kilku letnie dziecko. Po kilku miesiącach życia w tym miejscu, stać ich na wynajem domu. Pracuje tylko (dorywczo) facet. Głównie budowy, jakieś remonty. Ilość dodatków jakie otrzymują jest zatrważająca. Na wszystko, transport, mieszkanie, dziecko. Kiedyś spóźnili się z jakimś wnioskiem, to zadzwonił ktoś z ichniejszej opieki społecznej, przeprosił i za stracony czas od razu pieniążki za ten okres popłynęły na konto.

Wiecie
  • Odpowiedz
@rzep: czemu w ogóle ktoś nazywa go kaczafi? Bo kadafiego akurat #!$%@? za to że chciał wprowadzić złotego dinara, co zresztą potwierdziło się ostatnio, przy okazji zgarniając ich złoża naftowe. Więc to żadna obelga tak na prawdę, wręcz komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz