Wpis z mikrobloga

@jormungand87: -.- no konstruktywna wypowiedź nie ma co :P. Parker mi nie podchodzi. Mają twarde stalówki. IM miałem wrażenie, że aż drapie po papierze (niezależnie od tego czy była to dobrej jakości papeteria czy kartka z drukarki), jotter to ta sama sytuacja. Miałem w ręce Parker Premiere (wersja all black) i ono w porównaniu z tańszymi parkerami wręcz płynęło po papierze.. No, ale jakbym miał 1500 zł to bym sobie życie
  • Odpowiedz
@kAdi: 300 max, czekałem na propozycje, niewarunkowane ceną. Kiedy taka jest podana wszyscy celują w maksymalny pułap rzucając propozycje tylko blisko założonego maxu, nie uwzględniając piór za 50 zł, które również mogą być dobre
  • Odpowiedz
@koorekk: Pilot MR, może uda Ci się zgarnąć Pilot 74 Custom zza granicy na ebay (mi się udało za 300 zł), Waterman Hemisphere, Sheaffer Gift Collection 100, 300, może uda Ci się znaleźć Pelikana M150, ten jest o tyle fajny że ma wbudowany na stałe tłok i ma łatwo wymienne stalówki, no i wygląda super :D
  • Odpowiedz
@xerxes931: No i na taką odpowiedź czekałem ;)
@jormungand87: sajonara xD srsly ?! Nie wniosłeś nic konstruktywnego do rozmowy więc w sumie mogłeś nie pisać nic. Popieram zdanie @xerxes931, że obecne parkery to w większości modeli masówka słabej jakości, ginąca na tle konkurencji.
  • Odpowiedz