Wpis z mikrobloga

i w miarę dobrym aparacie.


@Pijokot: Chyba żartujecie z tymi aparatem, jeden chce za 300zł dobry, a drugi twierdzi, że Doogee taki ma ;P

Sorry kolego @leworwel: ale za 300zł wymagasz za dużo. Doogee X5 Pro to droby wybór, ale aparat kaszanka, jak ze starych kamerek internetowych. Pozostałe telefony tez parametry dobre, a z aparatami nie wiem.
@leworwel: Chyba jedyna opcja spełniająca w miarę te warunki to Xiomi Redmi 2, który przekroczy troszkę budżet (tu jest za 79.99$ - https://www.coolicool.com/stock-in-europe-xiaomi-hongmi-redmi-2-qualcomm-snapdragon-410-12ghz-64-bit-quad-core-47-inch-hd-sc-g-43578 ) ale ma w miarę znośny aparat, działa płynnie i baterii może nie ma pojemnej, ale na tej pojemności co ma trzyma dosyć długo jak na smartfona (do 4-5 dni).
Jest też jeszcze VK700MAX - mieści się w budżecie, działa płynnie, ma pojemną baterię 4200 mAh (co nie
@Dezynwoltura:

w miarę

Chodziło mi właśnie o najlepszy aparat jaki dostanę w tej cenie i np Homtom ma całkiem niezły z tego co widzę. Nim nie będą robione zdjęcia na wystawy tylko zdjęcia pieska, działki i tym podobnych rzeczy na messengera ;)
@kibiklops: też się nad tym zastanawiałem, przekażę do konsultacji mamie ;) Generalnie chodzi o to że zbiła ekran w LG Leon i powiedziałem jej że nie warto tego naprawiać bo za tą cenę można nowy telefon kupić, stąd też te maksymalne 300 zł
@leworwel: Mam ten telefon, o którym mówi @kibiklops: i mogę polecić, aparat to takie 4/7 w trybie HDR i dobrym oświetleniu robi w miare ładne zdjęcia, ale kiedy je przybliżamy na komputerze widać pikselozę już...

Nie wiem co to za sklep podałeś kibiklops, ale wygląda podejrzanie ( ͡º ͜ʖ͡º) sprawdzony ? Jakoś tanio ten Redmi2 ja za swojego dałem ~$118 tyle, że ze zwrotem z
@Dezynwoltura: Kiedyś Redmi 2 były w takiej cenie normalnie, a tu jest akurat promocja w dodatku z wysyłką z Europy - w sklepie tym jeszcze nigdy nie kupowałem, ale istnieje już od dłuższego czasu. Płatność przez PayPal jest więc nie ma czego się obawiać.
W Redmi 2 1GB z nakładką MIUI jest wolnego 300-450 MB i np. na mój użytek to wystarcza, więc na telefon dla mamy tym bardziej wystarczy.
@Dezynwoltura: @kibiklops: no w sumie to jest bardzo ciekawa opcja, jakby to tylko ode mnie zależało to bym brał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej, że sam kiedyś miałem MIUI na Samsungu Galaxy s3 i strasznie polubiłem tą nakładkę, jest bardzo intuicyjna więc dla mamy byłaby bardzo dobra. Chyba oddam jej samsunga i sobie przygarnę to Xiaomi do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°