Wpis z mikrobloga

Witajcie! Mam dziś do Was pewne pytanie. Otóż już od ponad trzech lat - połowa stażu na Wykopie - prowadzę bloga o muzyce, na którym znajdziecie ponad trzysta recenzji. Jako że ostatnio zrobił się na nim większy ruch, a ja chciałbym również na dobre rozkręcić dział wywiadów oraz koncertów, poszukuję współpracowników - ludzi, którzy mają pasję do muzyki i chcieliby się nią hobbystycznie podzielić z innymi.
Na czym mi zależy? Przede wszystkim na w miarę dobrej znajomości muzyki, a także na lekkim piórze i języku, który wyrazi to, co pomyśli głowa. Niepoślednim atutem będzie również terminowość.
Co miał(a)byś robić? Raz na jakiś czas (np. raz na miesiąc) napisać recenzję płyty. Może to być nowość albo staroć, ulubiony albo znienawidzony krążek, z gatunku rocka lub disco polo - wybór jest Twój. Możliwe jest również układanie pytań do wywiadów lub pisanie relacji z koncertów.
Co daję w zamian? Niestety, nie ma żadnych profitów finansowych, a na pewno nie jest to Wypokowe 15k na rękę. Raz na jakiś czas podrzucę jednak fizyczny krążek do recenzji, który możecie sobie zatrzymać. Obecnie współpracuję z paroma największymi wytwórniami, wydającymi przeróżne gatunki. Wybór jest spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie (skąpo u mnie jedynie ze wspomnianym wyżej disco polo). Okazjonalnie możliwy jest też wjazd na koncert za free lub możliwość spotkania z artystą w celu przeprowadzenia wywiadu. (Żadnych gwiazd wielkiego formatu, ale mam już rezerwację na spotkanie z August Burns Red).
Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, niech napisze do mnie na priv albo wyśle mejla na kontakt(at)muzycznyhoryzont.pl (najlepiej z próbką tekstu własnego autorstwa). Jeżeli zaś sami nie macie ochoty być dziennikarzami muzycznymi, podrzućcie info znajomym. Z góry dzięki!

#pytanie #ogloszenie #muzyka #recenzujo #sluchajzwykopem
  • 3