Wpis z mikrobloga

Cena 6000 PLN netto (+VAT 23%)

Za drogo? 50% tej kwoty pokryje przyszły pracodawca!


@AB47: 0.5 * 6000 = 3000

Ale fakt, że dokładnie się nie wczytywałem, jakie są tego warunki, bo mnie to niezbyt interesuje.
  • Odpowiedz
"Jako że o przyjęciu do pracy deycują zarówno twoje własne preferencje, jak i wiedza techniczna, bierzemy część ryzyka na siebie. Dlatego udzielamy Ci 50% zniżki na Bootcamp, a pozostałe 50% zapłaci pracodawca, którego dla Ciebie znajdziemy."
  • Odpowiedz
@plotkiit: przeszkala to się ludzi za darmo, wcześniej podpisuje się z nimi umowę gdzie po skończeniu kursu pracują u was za mniejszą stawkę przez tyle ile byli szkoleni i tyle(a jak zrezygnują albo nie skonczą no to wtedy płacą za to), wy po prostu sprzedajecie usługę
  • Odpowiedz
Ostatnimi czasy sporo tego typu bootscamp'ow . Sam jestem po jednym tego typu gdzie trwał lekko ponad 2 miechy lecz po 40h tygodniowo i o wiele więcej technologii mają w programie a jednak z tą pracą nie jest tak kolorowo(jakies 30% ją dostało)
  • Odpowiedz
@plotkiit:
Cena 3250 zł netto (+VAT 23%) zamiast 6500 zł (do 31.05.2016)
Resztę płaci pracodawca, jeśli znajdziemy dla Ciebie pracę!

() juz malem nadzieje. czyli suma sumarum z tego co rozumiem jest do zaplacenia 6500, czyli +/- tyle ile za dwa lata uczelni zaocznej.
  • Odpowiedz
@plotkiit: oho wczoraj coderslab dzisiaj wy.
"Nasi kursanci dostają pierwsze komercyjne zlecenia już po 3 tygodniach"( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dajcie może mi jakiś kurs jak zostać lekarzem w 3 tygodnie, będę wdzięczny
  • Odpowiedz
Obecnie, do 31.05.2016r., trwa oferta specjalna na Bootcamp startujący na początku czerwca 2016r.

Cena kursu to 3250zł (3997,50zł z VAT), zamiast 6500zł netto (7995zł z VAT).
Resztę płaci pracodawca, jeśli znajdziemy dla Ciebie pracę! :)

Termin Bootcampa: 01.06.2016 -­ 23.08.2016

Jeśli kwota 3250zł (3997,50zł z VAT), jest niemożliwa do wpłacenia w całości, istnieje również możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty. Łączna kwota ratalna jest wówczas nieco wyższa, bo wynosi 3500zł (4305zł
  • Odpowiedz